Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl

Wybór lokalu na wesele

Wybór lokalu na wesele
Lokal na ślub i wesele to kluczowa sprawa podczas przygotowań ślubnych. Odpowiednia sala weselna nadaje kształtu całej uroczystości. To właśnie dobra zabawa zależy od wyboru właściwej sali weselnej. Dobrze ją jest jak najszybciej wybrać.

W Mielcu i okolicach znajduje się wiele lokali, sal weselnych i restauracji, specjalizujących się w organizacji wesel. Jednym z nich jest Hotel Atena. Hotel położony jest w zacisznej okolicy, z dala od miejskiego gwaru. Obiekt dysponuje elegancką klimatyzowaną Salą Bankietową oraz bazą noclegową, która jest szczególnie przydatna, kiedy na uroczystość zjeżdżają się goście z dalekich stron. Lokal oferuje doświadczonego koordynatora, który pozostaje do dyspozycji podczas trwania całego przyjęcia.
 

A może lokal na ponad 200 osób?

Kolejnym miejscem jest Dom Weselny Patia, specjalizujący się w organizacji imprez do 220 osób. Obiekt dysponuje klimatyzowaną salą, pokojami gościnnymi, apartamentem dla nowożeńców oraz dużym, wygodnym parkingiem. Ponadto lokal posiada także ładny ogród wypoczynkowo-spacerowy z ławeczkami, będący miejscem wytchnienia podczas zabawy dla gości. Miła i profesjonalna obsługa oraz indywidualne podejście do klienta z pewnością spełnią Wasze oczekiwania.
 

Miejscowości obok Mielca

W miejscowości Łoniów niedaleko Mielca mieści się Zajazd pod Sosnami. Lokal oferuje usługi z zakresu organizacji wesel, zapewnia profesjonalną obsługę, komfortowe warunki lokalowe oraz stylową aranżację wnętrza. Wyśmienita zabawa w miłej atmosferze z pewnością dostarczy zarówno Wam, jak i Waszym gościom niezapomnianych wrażeń. W miejscowości Rytwiany mieści się Hotel Rytwiany, który także jest idealnym miejscem na organizację wesela. Lokal oferuje fachową obsługę gwarantującą wysoki standard świadczonych usług, niezapomnianą atmosferę oraz nowoczesne, eleganckie wnętrza reprezentujące styl retro. Stwarzająca niezwykły nastrój sala restauracyjna zapewnia miejsce dla 50 osób.
 

Koszty i liczba gości

Przy wyborze lokalu, w pierwszej kolejności poza kosztami należy określić liczbę gości, aby zawęzić zakres poszukiwań. Kolejną kwestią jest określenie charakteru przyjęcia oraz to, czy zależy Wam na jednej sali, czy też na oddzielnej sali tanecznej i konsumpcyjnej. Bardzo ważna jest także lokalizacja, gdyż sala może się znajdować w centrum, co ułatwia dojazd, lub też na obrzeżach miasta, ale za to w miejscu zacisznym i spokojnym. Należy także określić co ma dla Was duże znaczenie, a następnie dowiedzieć się czy dane miejsce posiada klimatyzację, parking, ogród, lub też miejsca noclegowe.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top