Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl

Wybieramy suknię ślubną

Wybieramy suknię ślubną
Każda panna młoda marzy o tym, by w dniu ślubu wyglądać zjawiskowo i olśniewać wszystkich swoją urodą. Dlatego też poszukiwania odpowiedniej sukni ślubnej trwają nieraz tygodniami. Do tego dochodzą później przymiarki.

Panny młode dzielą się na dwie kategorie – do pierwszej należą te dziewczyny, które od lat mają swoją wymarzoną ślubną stylizację i chcą się jej trzymać, do drugiej z kolei te panny, które wcześniej się nad tym nie zastanawiały i nie mają pojęcia, co byłoby dla nich najlepsze. Jeśli zaliczasz się do tej drugiej grupy – nie masz się czym przejmować. Ten problem ma wiele dziewczyn, a panie pracujące w raciborskich salonach z sukniami ślubnymi bardzo dbają o swoje klientki – potrafią doradzać godzinami, a często także przerabiać pokazowe modele tak, byś czuła się w nich jak najlepiej.
 

Najpopularniejsze salony w Raciborzu

W Raciborzu najpopularniejsze salony sukien ślubnych to: Suknie Ślubne Hebe (przy ul. Ks. Józefa Londzina), Suknie Ślubne Evita (przy placu Wolności), Salony Odzieżowe Gabriela (Gustawa Morcinka) oraz Studio Ślubne Szyk (Podwale). W okolicznych miastach również znajdziemy wiele salonów ślubnych, a także pracowni krawieckich, w których powstają kreacje na specjalne zamówienie (na ogół jest to nieco tańsza opcja).
 

Z siostrą lub przyjaciółką

Bez względu na to, gdzie zamierzasz nabyć suknię, warto pójść tam z kimś, kto potrafi doradzić – np. z mamą, siostrą, przyjaciółką lub specjalistką np. stylistką czy konsultantem ślubnym. Pozwoli Ci to zorientować się, jaki fason jest dla Ciebie najlepszy. Suknia musi oczywiście współgrać z Twoim charakterem oraz typem urody. Dobierz do niej także odpowiednią bieliznę i biżuterię.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top