Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl

Wybieramy salę weselną

Wybieramy salę weselną
Po tak ważnej ceremonii, jaką jest ślub, na ogół organizuje się przyjęcie weselne, na które państwo młodzi zapraszają rodzinę i znajomych. Na co zwrócić uwagę, wybierając miejsce, w którym się ono odbędzie?

Po pierwsze – należy przygotować listę gości. Może być ona jeszcze częściowo „ruchoma”, jednak pozwoli już na wstępie zorientować się, jak dużej sali będziemy potrzebowali. Wówczas zawęzi się obszar naszych poszukiwań. Kolejnym krokiem może być przeprowadzenie wywiadu wśród znajomych i rodziny – które miejsca polecają, a które odradzają. Warto także poszperać w Internecie – np. na forach, gdzie znajdziemy wiele wypowiedzi internautów na temat sal weselnych znajdujących się w Koninie.
 

Sale i lokale na wesele w Koninie

Gdy już zapoznamy się wirtualnie z kilkoma ofertami, warto wybrać się tam osobiście. Konin oferuje bardzo szeroki wachlarz możliwości. Do najczęściej polecanych miejsc w mieście oraz okolicach należą m.in.: Restauracja Grodzka (przy placu Wolności), Dwór Arkadia (ul. Jana Pawła II), Ośrodek Weselny Delfin (Półwiosek Stary), Ośrodek Wypoczynkowy Przystań położony nad jeziorem Pątnowskim (oferuje on organizację wesela w plenerze, w specjalnie do tego przystosowanym namiocie), Restauracja Królewska (Września). Będąc na miejscu zapytajcie o to, jakie menu możecie wybrać (oraz w jakiej cenie), o wolne terminy, czy istnieje możliwość wynajęcia pokoi dla gości, co zawiera się w cenie, a o co musicie zadbać sami – dodatkowo, ilu gości pomieści sala, itp. Najlepiej zapisujcie wszystko w notatniku – później łatwiej będzie Wam wybrać najodpowiedniejsze miejsce.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top