Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl

Wybieramy fotografa ślubnego

Wybieramy fotografa ślubnego
Fotografia ostatnimi czasy wróciła do łask. Uwiecznia się wiele ważnych wydarzeń, a czasem organizuje spontaniczne sesje – bez konkretnej okazji. Fotografie ślubne również przeszły rewolucję – obecnie zdjęć już prawie wcale nie robi się w studiu, lecz w plenerze, ponadto fotograf, na którego się zdecydujemy, może towarzyszyć pannie młodej nawet u fryzjera czy kosmetyczki.

Jeśli chcemy, by nasze zdjęcia były wyjątkowe, musimy liczyć się także z nieco większym wydatkiem. Warto jednak rozważyć tę kwestię, gdyż chyba żadna para młoda nie chciałaby mieć identycznych ujęć (oraz wykonanych w tych samych miastach), co połowa ich znajomych. Pocieszające jest jednak to, że w Świętochłowicach lub najbliższej okolicy bez większego problemu można zamówić usługi dobrego fotografa już za 1,5-2 tysiące złotych. W jaki sposób go znaleźć? Nie jest to wcale takie trudne! Nowożeńcy chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami – np. na forach internetowych.
 

Internet jest bardzo pomocny w wyborze fotografa

Warto zatem poszperać w Sieci, ale także popytać znajomych lub członków rodziny. Warto najpierw obejrzeć portfolia wybranych fachowców (na ogół mają oni swoje strony internetowe lub funpages na portalach społecznościowych), a następnie spotkać się z nimi osobiście w celu omówienia szczegółów. Oprócz ceny musicie koniecznie zwrócić uwagę na to, co jest w niej zawarte: ilość zdjęć, czas, jaki fotograf z nami spędzi, czy zdjęcia plenerowe wykona dla nas w inny dzień, już po weselu, jaki będzie czas oczekiwania na fotografie, itp. Życzymy zatem owocnych poszukiwań.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top