Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl

Wspaniałe fotografie ślubne

Wspaniałe fotografie ślubne
Zastanawiacie się , które pory roku są odpowiednie na zdjęcia wykonane w studiu, a które na świeżym powietrzu? Tak naprawdę, nie ma na to żadnej reguły. Każda pora roku jest dobra, aby zdjęcia wykonać pośród pięknej przyrody, czy niekiedy banalnych, codziennych miejsc.

Dobry fotograf i ciekawe miejsce to tak naprawdę połowa sukcesu. Drugą połowę stanowicie Wy, a dokładniej Wasza naturalność podczas sesji ślubnej. W tym dniu nie możecie być spięci, a cała uwaga powinna koncentrować się na pozowaniu do tych zdjęć. Pamiętajcie, że po latach nie tylko Wy będziecie przypominać sobie o tych wspaniałych chwilach.


Pamiątka nie tylko dla Was

Te fotografie oglądać będą Wasi nowi i starzy przyjaciele, najbliższa i dalsza rodzina, a także duże grono znajomych.Jeśli już będziecie posiadaczami tych niezwykłych zdjęć, nie możecie zapominać o kupnie ładnego albumu ślubnego, który jako "dokument" tej uroczystości powinien być cenną pamiątką na długie lata, wykonaną starannie w solidnej oprawie. O taki album warto zapytać fotografa. Jeśli sam nie zajmuje się sprzedażą albumów, to na pewno doradzi Wam, gdzie warto udać się w celu jego zakupu.


Pejzaże Kalwarii Zebrzydowskiej

Kalwaria Zebrzydowska jest małym miasteczkiem usytuowanym w dolinie pomiędzy dwoma pasmami niskich, ale pięknych gór, na pograniczu Beskidu Makowskiego i Pogórza Wielickiego, u podnóży góry Żar na wysokości 335-400 m n.p.m. Kalwaria Zebrzydowska jest jednym z najważniejszych, obok Częstochowy, ośrodkiem ruchu pielgrzymkowego w Polsce. Dlatego zdjęcia ślubne możecie wykonać chociażby na popularnym szlaku kalwaryjskich dróżek, m.in. na tle kapliczek, a także w Sanktuarium Maryjnym. Do zdjęć można pozować na tle zabytkowych domów w zabudowie miejskiej, kamieniczek mieszczańskich czy zespołów dworskich.


Atrakcyjne tła w okolicy

Kalwaria Zebrzydowska ma również niesłabnące walory turystyczne i wypoczynkowe. Kalwaria, określana często jako 'zielona gmina ', posiada nieskażoną przemysłem przyrodę, stanowiącą cenny atut miasta i okolic. Przeważa krajobraz rolniczy z dużymi kompleksami leśnymi, wśród których wykonane zdjęcia na pewno będą bardzo piękne. Ciekawym miejscem do zrobienia zdjęć jest na pewno rynek miejski, na którym znajdują się kamieniczki i drewniana willa z I połowy XIX wieku.


Dla każdego coś dobrego

Również miłośnicy sportu znajdą coś dla siebie. Na terenie Kalwarii Zebrzydowskiej znajduje się stadion sportowy z sześciotorową bieżnią lekkoatletyczną oraz widownią na 3000 miejsc, boiskami do siatkówki, koszykówki i piłki ręcznej. Jeśli odpowiednio wcześnie rozpoczniecie przygotowania do tej sesji ślubnej, to dzięki niezwykłości tych obrazów, będziecie do nich sięgać w kolejnych latach wspólnego życia. Tego Wam serdecznie życzymy!

Autor: Grzegorz Wieczorek

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top