Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl

Wieczór kawalerski i panieński

Wieczór kawalerski i panieński
Tradycyjnie przyjęło się, iż przed ślubem, zazwyczaj świadek organizuje przyszłej pannie i panu młodemu ostatnią imprezę w stanie kawalerskich czy panieńskim. Media kreują wizerunek, iż musi się ona odbyć w nocnym klubie ze striptizerem czy striptizerką. Warto jednak poszukać innych rozwiązań, gdyż nie każdemu z przyszłych małżonków taka rozrywka będzie odpowiadać.

Na rynku funkcjonują firmy, które zajmują się kompleksową organizacją takich wieczorów. Wiele klubów w Gdańsku i Trójmieście posiada także w swojej ofercie pakiety i atrakcje na ten wyjątkowy wieczór. Możecie wdrożyć także w życie swoje pomysły. Kawalerowi można zrobić niespodziankę zabierając go na przejażdżkę off roadowym samochodem terenowym, mecz piłkarski, strzelnicę, paintball, kręgle czy gokarty. W zimie możecie wynająć skutery śnieżne czy też zorganizować przejazd psim zaprzęgiem. Jeśli przyszły pan młody jest amatorem sportów ekstremalnych i adrenaliny zorganizujcie skok na bungee, ze spadochronem czy też kurs wakeboard`u z instruktorem.

Wieczór dla przyszłej panny młodej

Chyba prawie każda kobieta z miłą chęcią swoje ostatnie panieńskie chwile spędzi w spa, salonie piękności czy też na kursie tańca. Pod uwagę możecie wziąć także wypad na kręgle, do wróżki, aquaparku czy też kulig z saniami. Jeśli przyszła panna młoda jest amatorką mocnych wrażeń dlaczego jej ich nie zapewnić? Paintball czy też skok ze spadochronem z pewnością jej dostarczają. Oryginalnym pomysłem na wieczór może być zarezerwowanie imprezowego pojazdu.
 

Możliwości Trójmiasta

W Trójmieście istnieje możliwość wynajęcia autobusu z dwudziestoma miejscami siedzącymi oraz przestrzenią do tańczenia, na pokładzie którego zorganizujecie szaloną imprezę. Zaskoczyć bohatera czy bohaterkę wieczoru można także zamawiając luksusową limuzynę jak Lincoln Towncar czy też Hummer. Organizując taki wieczór musicie wziąć pod uwagę charakter i upodobania osoby dla której go organizujecie. Nie każdy będzie czuć się komfortowo w klubie ze striptizem, nie każdy też lubi czas wolny spędzać w bierny sposób. W Trójmieście z pewnością odnajdziecie wiele firm które w ofercie będą miały atrakcje odpowiednie na wieczór panieński czy kawalerski. Wystarczy tylko ustalić budżet takiej imprezy i zastanowić się co najlepiej trafi w gust bohatera imprezy.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top