Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl

Wieczór kawalerski - nie tylko striptiz

Wieczór kawalerski - nie tylko striptiz
Wieczór kawalerski uznawany jest za ostatni moment na szaleństwo przyszłego męża. Najczęściej kojarzony jest z zabawą w klubie, przejazdem limuzyną i obowiązkowo z towarzystwem pań, które w różnych okolicznościach przyrody ukazują kawalerowi swoje wdzięki wystawiając go na silną pokusę.

Wielu mężczyzn świetnie się przy tym bawi, ale są też i tacy, którzy chcą ten dzień spędzić inaczej. Jak można zorganizować wieczór kawalerski by różnił się od innych?


Nie zawsze to dobry pomysł

Warto pamiętać, że poza wystawianiem żeniącego się przyjaciela na pokuszenie i suto zakrapianą imprezą w klubie, wieczór kawalerski jest najlepszą okazją na świetną zabawę z najbliższymi kumplami i wspólne spędzenie czasu – nie na pokaz „pod publiczkę”, tylko dla samej przyjemności bycia we własnym gronie. Taka impreza oprócz niezapomnianych wrażeń daje też sporo pozytywnej energii, a tej pan młody już wkrótce będzie potrzebował jak nigdy!
 

Inne ciekawe atrakcje

Poszukując atrakcji wartych wykorzystania na organizowanym dla własnego kumpla wieczorze można zainspirować się tym, co oferują wyspecjalizowane w tego typu eventach firmy. Na stronie http://kawalerski.funtime.pl/pomysly-na-wieczor-kawalerski/ można znaleźć kilkadziesiąt różnych kawalerskich przygód, a wśród nich i takie, które z grupy przyjaciół mogą stworzyć oddaną sobie drużynę.


Skutery śnieżne

Rajd skuterami śnieżnymi – bez dwóch zdań wycieczka w góry jest jedną z takich przygód, których się nie zapomina. Pojazd zaopatrzony tylko w płozy i przednią szybę potrafi wyzwolić ekstremalne emocje i dać poczucie wolności, którą przecież bohater wieczoru za chwilę "utraci". Przejażdżka skuterem po ośnieżonych, a czasem oblodzonych stokach wymaga zwinności, nie obędzie się też bez wskazówek instruktora. Zaletą zabawy jest to, że może w niej uczestniczyć dowolna ilość gości i dla każdego będzie ona tak samo ekscytująca.


Rafting rzeką

Rafting – dla osób, które nie przepadają za śniegiem, ale lubią podejmować szalone i wymagające wyzwania rafting jest strzałem w dziesiątkę. Pokonać w wieczór kawalerski rzekę Colorado? Dlaczego nie! W Krakowie istnieje jeden z trzech obiektów w Europie, który zapewnia ogromną ilość spienionej wody, a emocje, które towarzyszą zmaganiom na tratwie są równe tym, wyzwalanym podczas raftingu na najtrudniejszych rzekach świata.


Quady i Bubble Football

Jazda na quadach – kolejna „męska” zabawa, która wymaga zwinności, siły i sporej dawki energii. Przyjaciele mogą spędzić wspólny, ekscytujący czas na specjalnie przygotowanym piaszczystym torze pełnym wybojów. Technikę jazdy na quadach można opanować bardzo szybko, a wtajemniczeni mogą pokusić się o wykonanie niezwykle widowiskowych skoków. Bubble football to teoretycznie nic innego, niż gra w piłkę, z jednym małym wyjątkiem – zawodnicy są umieszczeni wewnątrz mini kuli zorbingowej. Ten szczegół powoduje, że utrzymanie równowagi i podniesienie się z murawy staje się prawie niemożliwe. To jeden z najlepszych sposobów na złapanie pozytywnej energii i udany wieczór kawalerski!


Paintball

Paintball – tej gry nie trzeba nikomu reklamować. Dwie drużyny stają naprzeciwko siebie i próbują unicestwić wroga. Sporo biegania, dużo pomysłowości i sprytu – tak w skrócie można opisać wyzwanie, jakie stoi przed uczestnikami wojny paintballowej. Warto wspomnieć też o efektach ubocznych gry. Kule używane w paintballu przeszywają powietrze z prędkością 200 mil na godzinę, a to oznacza, że nie obędzie się bez siniaków. Trzeba o tym pamiętać ustalając termin spotkania, tak by pan młody nie musiał stosować make-upu pozując do ślubnych fotografii.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top