Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl

Weselne i ślubne nowości

Weselne i ślubne nowości
Wesele poza tradycyjnymi odsłonami może kryć także bardzo interesujące i innowacyjne rozwiązania. Jeśli nie jesteście biegli w takich sprawach, możecie udać się do specjalisty. Taka osoba jest konsultantem ślubnym.

Na pewno pomoże Wam w tym doświadczony szczeciński informatyk tak, tak informatyk. Zacznijmy od zaproszeń. Jeśli chcielibyście zaimponować swoim gościom, Wasze zaproszenie nie musi być papierowe i banalne. Możecie wysłać je gościom w formie słuchowej na mp3 lub wizualnej na płycie DVD, gdzie przedstawicie się i podacie termin ślubu albo skorzystać z papierowego zaproszenia, które będzie tylko kluczem. Na takim zaproszeniu możecie podać adres strony WWW.


Nowinki internetowe

I tu właśnie przyda się ów wspomniany informatyk. To on zaprojektuje Wam stronę internetową, która będzie dotyczyła nie tylko Waszego ślubu, ale i Waszego związku. Podobne praktyki stosują celebryci – po to, aby paparazzi nie dowiedzieli się zbyt wcześnie o ich uroczystości. Podają specjalne kody, dzięki którym po zalogowaniu możemy się dowiedzieć, kiedy i gdzie odbędzie się ślub. Wy również możecie być jak gwiazdy. Na Waszej stronie może znajdować się, co tylko chcecie. Najładniej będzie wyglądać chronologia związku. Możecie także wrzucić kilka fotek z dzieciństwa.


Filmy i slajdy podczas imprezy

Uatrakcyjnieniem będzie nagranie filmików o sobie, dlaczego jesteście ze sobą i o tym, że się kochacie. Oczywiście podacie tam również termin ślubu, a następnie po uroczystości zamieścicie zdjęcia (te od fotografa i te od gości), filmy i spiszecie wrażenia. Bardzo dobrym pomysłem jest także zegar, który najpierw odmierzał będzie czas do ceremonii, a następnie długość małżeństwa.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top