Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

W poszukiwaniu sali weselnej

W poszukiwaniu sali weselnej
Sale weselne przez pewien czas wyrastały jak grzyby po deszczu. Dlatego teraz jest w czym przebierać. Oczywiście warunki oraz ceny czasami znacznie się od siebie różnią, jednak całkiem spora ilość takich miejsc ma jedną zasadniczą zaletę: wymusza na ich właścicielach dbałość zarówno o jak najwyższą jakość świadczonych usług, jak i o przystępną cenę.

Dzisiejszym klientom z jednej strony zależy bowiem na tym, żeby było wytwornie i elegancko, a z drugiej nie są skłonni przepłacać. Zanim wyruszymy na poszukiwania odpowiedniej sali, warto się rozeznać w temacie.


Znajomi mogą pomóc

Po pierwsze popytajcie wśród znajomych o to, gdzie bywali na weselach (lub w jakim miejscu organizowali własne) i jakie domy weselne mogliby polecić. Kolejną skarbnicą wiedzy jest Internet. Na wielu forach dotyczących ślubów i wesel znajdziecie opinie internautów o wielu miejscach, w których można zorganizować przyjęcie. Warto się z nimi zapoznać. Wybierając się na miejsce warto spisać sobie w notatniku listę pytań, które chcemy zadać właścicielowi. Na osobnych kartkach zapiszcie sobie odpowiedzi, których udzielono.'


Inne pomysły

Jeśli posiadamy swój dom z pięknym ogrodem, możemy zdecydować się na garden party pod gołym niebem lub wynajmując namiot. Taka opcja jest możliwa również wtedy, kiedy nie posiadamy własnego kawałka ziemi. Są miejsca, które wynajmują tylko plac, na którym taki namiot może stanąć. W środku ma on przygotowany parkiet, a ustawienie w niczym nie musi różnić się od lokalu. Jeśli w pobliżu znajduje się kuchnia odpada nam jeden problem, natomiast jeśli nie – to też żaden problem, bo są firmy cateringowe, które mają własne mobilne kuchnie.


Sala bankietowa i nie tylko

Jeśli nie przeszkadzają nam inni goście hotelowi, możemy wybrać dużą salę bankietową lub konferencyjną, natomiast jeśli cenimy sobie spokój i intymność wybierzmy coś z dala od miasta lub w punkcie bardzo dobrze odizolowanym. Wszystkim poszukującym wymarzonegomiejsca na wesele polecamy nowoczesny serwis prezentujący sale weselne z całej Polski – lokale-wesele.pl.


Ostateczna decyzja

Przed dokonaniem ostatecznej decyzji warto odwiedzić salę wraz z rodzicami. Być może chcieliby zobaczyć, gdzie ma odbyć się przyjęcie.  Wielkość sali musicie oczywiście dostosować do liczby gości, których chcecie zaprosić. Nad tym musicie zastanowić się od razu, gdyż podczas podpisywania umowy i wpłacania zaliczki trzeba podać przewidywaną liczbę gości. Gdy wybór miejsca na przyjęcie weselne będziecie mieć za sobą, czekać Was będzie jeszcze wiele formalności i przygotowań.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top