Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Utrwalona droga do szczęścia

Utrwalona droga do szczęścia
Gdy minie kilkanaście lat, a piękne chwile z początku wspólnej drogi odejdą w zapomnienie, to właśnie zdjęcia ślubne będą przypominać Wam tamte niezwykłe wydarzenia. Fotografie są jedną z najmilszych i najwspanialszych pamiątek.

Na dodatek tę pamiątkę możecie sobie sprawić sami! Dlatego tak ważny jest wybór osoby, która będzie robiła Wam zdjęcia. Musicie znaleźć takiego fotografa, który spełni Wasze oczekiwania i w efekcie dostarczy Wam przepiękne zdjęcia. Zatrudniony przez Was fachowiec musi wydobyć to co wyjątkowe, spontaniczne i głęboko ukryte.


Nie tylko sesja ślubna

Niektóre pary oprócz sesji zdjęciowej pragną, aby fotograf wykonał fotoreportaż ślubny. Polega on na uchwyceniu wszystkich najważniejszych chwil począwszy od przygotowań, po ślub oraz wesele. Również Wy możecie zdecydować się na taki krok. Pamiętajcie, że wyboru dobrego fotografa dokonać należy jak najszybciej. Im fotograf lepszy, tym ma mniej dostępnych terminów w swoim kalendarzu. Zdjęcia ślubne powinny być naturalne i pełne ciepła oraz odzwierciedlające nastrój tego niezwykłego dnia. Jeśli jest taka możliwość, to warto postarać się, aby były one wykonane w plenerze. Na pewno pary zawierające związek małżeński w Skoczowie taką możliwość posiadają.


Skoczowskie znakomitości

Skoczów posiada doskonałe warunki przyrodnicze, krajoznawcze i kulturowe dla uprawiania różnych form turystyki. Atrakcyjne walory Pogórza Śląskiego, zgrupowania stawów, łąk, obszarów zalesionych, jak również liczne zespoły i obiekty zabytkowe, sprzyjają rozwojowi turystyki. Dodatkowo, walory te podnosi samo położenie miasta zlokalizowanego w dolinie rzeki Wisły i jej lewobrzeżnego dopływu Bładnicy, pomiędzy okalającymi je łagodnie wzgórzami.


Panorama nad miastem

Nad miastem wznosi się wzgórze Kaplicówka (z zabytkową kaplicą, która od XIX w. poświęcona jest Janowi Sarkandrowi. Zachęcamy młode pary do udania się właśnie do tego miejsca, tym bardziej, że ze wzgórza rozciąga się piękny widok na miasto i panoramę Beskidów, który zarazem będzie wspaniałym tłem dla Waszych zdjęć ślubnych. Zachęcamy również do spaceru szlakiem skoczowskich zabytków. Zdjęcia wykonać można obok Ratusza, secesyjnych kamieniczek, zabytkowej ul. Zamkowej, Zamku Piastowskiego, barokowych figur, pomniczek upamiętniających synagogę czy też kaplicy św. Jana Sarkandra.


Atrakcyjne miejsce

Wszystkie wyżej wymienione miejsca świadczą o atrakcyjności pięknego miasta, jakim niewątpliwie jest Skoczów. Warto skorzystać z walorów turystyczno-historycznych i wykonać wiele pięknych i ciekawych zdjęć do Waszego albumu ślubnego. Na pewno po latach do tych zdjęć będziecie wracać z wielką radością.

Autor: Grzegorz Wieczorek

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top