Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Urocze plenery weselne - Chodzież

Urocze plenery weselne - Chodzież
Fotografia ślubna jest niekiedy lekceważona przez innych zawodowych fotografów. To błąd, ponieważ mimo że w tym przypadku fotograf nie jest narażony na żadne niebezpieczeństwo, to jednak w wielu aspektach jego praca przypomina zadania, jakie mają przed sobą fotoreporterzy - czasem mają tylko kilka sekund na dobre ujęcie.

O ile ceremonie ślubne są do siebie podobne, a i same wesela mają zazwyczaj dość standardowy przebieg, o tyle Młoda Para może się wykazać oryginalnością, umawiając się z fotografem na sesję zdjęciową w plenerze. Chodzież daje nam wiele możliwości w tej kwestii - może to być teren neobarokowego pałacyku, w którym mieściło się Sanatorium Przeciwgruźlicze, również słynny w całej okolicy Straszny Dwór, to świetne miejsce. Najbardziej oryginalne zdjęcia mogłyby jednak powstać przy starych domach tkaczy, które pamiętają nawet XVIII wiek.


Sesja zdjęciowa powinna być na luzie

Wesela zazwyczaj łączą się z dużą dozą nerwowości i niepokoju. łatwo stajemy się drażliwi, gdy coś idzie nie tak, jak zaplanowaliśmy. Trzeba jednak pamiętać, żeby na sesji zdjęciowej pozbyć się tych wszystkich nerwowych myśli i skoncentrować się na tej wyjątkowej chwili, kiedy jesteśmy z tą najważniejszą dla nas osobą.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top