Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl

Udany wieczór panieński, szalony wieczór kawalerski

Udany wieczór panieński, szalony wieczór kawalerski
Przyszli małżonkowie przed ślubem, powinni mieć zorganizowane jedyne w swoim rodzaju imprezy, na których każdy z nich będzie głównym bohaterem. Mowa oczywiście o wieczorze panieńskim oraz kawalerskim. Media przekonują nas, że taki wieczór nie może odbyć się bez striptizu.

Jednak pamiętać należy, że nie każdemu taki rodzaj rozrywki będzie odpowiadał. A w końcu to dobra zabawa zarówno przeszłej panny jak i pana młodego jest w tym dniu najważniejsza.
 

Każdy człowiek ma inne upodobania

Każdy z nas jest inny i każdy najlepiej bawi się na swój sposób. Osoby nieśmiałe mogą czuć się skrępowane podczas występu półnagiej tancerki, żywiołowe dusze towarzystwa nie będą czuły się dobrze spędzając biernie czas. Warto więc zastanawiając się nad przebiegiem tego wieczoru, atrakcje dobrze dopasować do głównego bohatera czy bohaterki.
 

Wieczór panieński i atrakcje

Wieczór panieński zorganizować można tradycyjnie w ulubionym klubie lub też spotkać się w domu, by przy butelce wina i smacznych przekąskach dyskutować na kobietom tylko znane tematy. Można pokusić się także o bardziej wyszukane atrakcje. Chyba żadna kobieta, będąc w trakcie przedślubnej gorączki nie odmówi odprężającej wizyty w Spa. Równie chętnie spędzi trochę czasu w salonie piękności czy na kursie tańca.
 

Firmy organizujące takie wieczory

Niektóre firmy w swoim pakiecie posiadają specjalne oferty skierowane dla przyszłych młodych panien. Jedna z nich na wieczór panieński proponuje masaże, maseczki, manicure oraz wystrzałowy makijaż, odpowiedni na wieczorne wyjście na miasto. Szkoły Tańca zaprasza natomiast na wieczór panieński inny niż wszystkie. Przyszła panna młoda wraz z koleżanki zaproszona jest na kurs Salsy, Sexy Dance lub Tańca Brzucha. Przy butelce szampana panie nauczą się zmysłowego tańca, poruszania z wdziękiem i prezentowania uroków swej kobiecości. Po takich zajęciach uczestniczki wieczorku panieńskiego z pewnością królować będąc na każdym parkiecie.
 

Wieczór kawalerski

Kawalera zaprosić można na paintball, przejażdżkę gokartem, quad`em lub off road`owym samochodem terenowym. Jeśli przyszły pan młody jest amatorem mocnych wrażeń, z pewnością na całe życie zapamięta tandemowy skok z instruktorem. A może zorganizować podczas wieczoru kawalerskiego bitwy na lasery? Ciekawe atrakcje dla przyszłych małżonków możecie wymyślić także sami. W końcu nikt nie zna ich tak dobrze jak najlepsi przyjaciele. Pamiętać należy jedynie, że to ma być ich wyjątkowy wieczór, który mają zapamiętać na całe życie. I trzeba zadbać o to, by wspominali doskonałą zabawę, a nie uczucie zażenowania czy skrępowania.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top