Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Transport dla gości weselnych

Transport dla gości weselnych
W trakcie całej masy przygotowań weselnych nie możemy zapominać o kilku ważnych szczegółach, które ułatwią Wam i Waszym gościom doskonałą zabawę bez dodatkowych zmartwień. Jedną z takich rzeczy jest transport. Wy zapewne pomyśleliście już o swoim, ale czy przyszło Wam do głowy załatwić go innym?

Kiedyś, gdy każdy z gości weselnych nie posiadał swojego auta, a przemysł ślubny nie był rozwinięty, wesela organizowano na własnych podwórkach, w remizach i restauracjach.
 

Zabawy weselne daleko od domu

Nikomu tez nie przychodziło do głowy, aby brać ślub w wymarzonym kościele kilkadziesiąt kilometrów od Gdyni, dlatego też nikt nie myślał o transporcie. Potem nastąpił przełom i transport stał się standardem. Dziś znowu zanika moda na organizowanie przewozu dla gości, ale czy słusznie? Zależy to od kilku aspektów. Po pierwsze – jeśli większość Waszych gości mieszka w Gdyni, natomiast wesele organizujecie gdzieś poza miastem, warto wówczas wynająć autokar, który po imprezie porozwozi gości do różnych części miasta.
 

Transport dla gości z innych miast

Jeśli natomiast goście przyjeżdżają z różnych miast i miejscowości, lepiej wynająć i zorganizować im nocleg. W tej sytuacji dotrą na ślub i wesele własnymi samochodami, a po noclegu albo rozjadą się do domów, albo będą razem z Wami bawić się na poprawinach. W przypadku organizowania transportu trzeba wziąć pod uwagę jeszcze jedną rzecz. Na ogół przyjęcia weselne kończą się nad ranem. Nie każdy jednak będzie chciał (czy też mógł) zostać tak długo. Najlepiej zatem spytać, kto byłby zainteresowany skorzystaniem ze zorganizowanego transportu.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top