Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl

Te chwile zawsze wracają

Te chwile zawsze wracają
Wiele par zastanawia się nad miejscem sesji zdjęciowej. Wygodne studio a może ciekawy plener? – to główny dylemat przyszłych małżonków. Jednak jak można zauważyć, w ostatnim czasie coraz więcej młodych par decyduje się na zdjęcia w terenie.

Warto chociażby wspomnieć o odwiedzaniu przez nich tak oryginalnych miejsc jak np. stadnina koni, dworzec kolejowy, statki, jeziora czy nawet zwykłe ulice. Wybór należy do młodych, którzy powinni przede wszystkim kierować się własnymi zainteresowaniami.


Relaks podczas zdjęć w plenerze

Podczas pozowania do zdjęć młodzi nie mogą być spięci, a wszelakie zdenerwowanie powinni zostawić na długo przed sesją ślubną. Tylko wtedy zdjęcia wyjdą naturalnie, a widoczne na nich będzie tylko szczęście i wielka obustronna miłość. Dlatego takie zdjęcia najlepiej wykonywać po uroczystościach, kiedy wszystkie sprawy formalnościowe są zakończone, a stres związany ze ślubem już dawno minął.


Ciekawe kadry w Chorzowie

Wspaniałym miejscem na wykonanie sesji ślubnej w Chorzowie jest Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku. Jest to jedyny w swoim rodzaju obiekt przyrodniczo-rekreacyjny, który jest ulubionym miejscem spotkań mieszkańców. Park to także swoista enklawa krajobrazowa i przyrodnicza, zaskakująca wielością gatunków fauny i flory. Młodzi mogą pokusić się nawet o wykonanie zdjęć jadąc bryczką czy konno. Oprócz tego w parku znajdują się również inne ciekawe atrakcje, np.:skanseny, wesołe miasteczko, galeria rzeźby śląskiej, sztuczna plaża, przystań oraz najstarsze i największe planetarium w Polsce. Można powiedzieć, że młoda para na pewno znajdzie coś dla siebie i fotografie zrobione w parku będą odbiciem ich codziennych pasji i zainteresowań.


Gdzie jeszcze?

Z kolei jeśli młoda para marzy o zdjęciach w morzu róż, musi koniecznie wybrać się do Rosarium w Chorzowie, które posiada jedną z największych w Europie kolekcji róż - na chwilę obecną posiada 280 odmian róż nowej kolekcji, co daje około 30000 krzewów róż. Zdjęcia pośród tych pięknych kwiatów wyjdą na pewno kapitalnie. Zdjęcia można również robić na tle zabytków lub wprowadzić bardziej nowoczesne pomysły – na dworcu, ulicy, statku. Jest z czego wybierać. Zatem życzymy młodej parze udanego wyboru i niezapomnianej sesji ślubnej!

Autor: Grzegorz Wieczorek

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top