Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Szczęście trwające wiecznie

Szczęście trwające wiecznie
Profesjonalizm i mnóstwo zaskakujących pomysłów - tak w skrócie można opisać profesjonalnego fotografa. Wybierzcie fachowca, który będzie posiadał doświadczenie w tej branży. Dlatego zanim zatrudnicie danego fotografa, dokładnie zapoznajcie się z jego wcześniejszymi dokonaniami.

Praca dla niego powinna być jednocześnie pasją jego życia, którą wykonuje z wielkim oddaniem. Potem efekty widać na zdjęciach, które zostały zrobione precyzyjnie i profesjonalnie. Tylko profesjonaliści dostrzegają szczegóły, szukają ważnych drobiazgów, dopatrują się dwuznaczności, a czasem prostego przekazu, który często zdaje się być niedostrzegalny. Na pewno chcecie, aby fotografie ślubne były ważną i piękną pamiątką w Waszym życiu. Dlatego nie przegapcie tej wielkiej szansy sprawienia sobie pięknego prezentu ślubnego i już na początku przygotowań rozpocznijcie poszukiwania najlepszego fotografa w Pszczynie czy okolicy.


Relaks i koncentracja

Sam plener nie gwarantuje, że Wasze zdjęcia ślubne będą piękne i jedyne w swoim rodzaju. Oprócz wyboru ciekawych miejsc, bardzo ważne jest podejście do sesji. Na pewno musicie być jednocześnie skoncentrowani i wyluzowani, wyzbyci jakiegokolwiek stresu. Tylko wtedy na zdjęciach widoczne będą uśmiech, radość i wielkie szczęście.


Piękne plenery Pszczyny

Zdecydowanie polecamy udanie się do Parku Pszczyńskiego, który rozpościera się na obszarze ok. 48 ha. Powstał zapewne w 2 poł. XVIII w., choć już w XVI w. był tutaj niewielki ogród warzywny po zachodniej stronie zamku oraz zwierzyniec w północno-zachodniej części obecnego parku. Przechadzając się alejkami tego atrakcyjnego miejsca, warto zrobić kilka fotografii na tle licznych wspaniałych i potężnych dębów szypułkowych, kasztanowców, cisów, wyróżniających się prostym, wysokim pniem sosny wejmutki. Wśród wielu ciekawych krzewów warto zobaczyć niesamowite okazy różaneczników oraz nie mniej pięknych, choć mniejszych azalii.


A może koło żubra?

Zaledwie kilkaset metrów od pszczyńskiej starówki możecie pozować do zdjęć na tle żubra. Taką możliwość daje odwiedzenie Pokazowej Zagrody Żubrów, która powstała na terenie zabytkowego parku, w części zwanej „Zwierzyniec”. Równie ładne tło dla Waszych zdjęć ślubnych będzie stanowić kapliczka na ul. Wojska Polskiego. Kapliczka jest budowlą kwadratową, nakryta czterospadowym dachem. W niszach ściennych widoczne są obrazy olejne, między innymi Matka Boska z Dzieciątkiem, Zdjęcie z krzyża oraz obraz z napisem Bądź wola Twoja.


Inne miejsca warte uwagi

Do zabytków, na tle których warto wykonać kilka zdjęć należą również Kościół pod wezwaniem Wszystkich Świętych i Matki Bożej Różańcowej, Kościół Ewangelicki, Groby Hochbergów i Anhaltów w wymienionym wcześniej Parku Pszczyńskim czy też Kapliczka przy ul. Katowickiej. Wybierzcie Waszym zdaniem najlepsze miejsca i udajcie się tam razem z fotografem. Życzymy powodzenia!

Autor: Grzegorz Wieczorek

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top