Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Suknia ślubna powinna dawać komfort

Suknia ślubna powinna dawać komfort
Wybór właściwej sukni ślubnej to jedna z licznych karkołomnych niemal decyzji jakie należy podjąć przed dniem ślubu. Każda Panna Młoda pragnie w tym dniu prezentować się wyjątkowo. Aby tak się stało, poszukiwania wymarzonej i pasującej do postury przyszłej żony sukni należy zapoczątkować na długo przed ceremonią ślubu.

Właściwie dobrana suknia ślubna powinna ukazywać wdzięki Panny Młodej i ukrywać niedoskonałości jej sylwetki. Przyszłe żony, swoje pierwsze kroki w poszukiwaniu sukni kierują do fachowych salonów i sklepów. Warto wtedy już mieć jakieś wyobrażenie idealnej w naszym mniemaniu sukni, tak by doradzający przy wyborze pracownik sklepu mógł trafić w gust estetyczny Panny Młodej. Powinno się mieć też u boku kogoś zaufanego-rodziców czy przyjaciółkę. Miejscem zakupu sukni niekoniecznie musi być sklep. Dla osób, które zmuszone są kontrolować wydatki, właściwe będą wypożyczalnie sukien ślubnych, które w przystępnych cenach oferują swoją usługę.


Idealna suknia - jaka jest?

Jak więc wybrać idealną suknię do postury ciała? Istotny jest nie tylko krój sukni, ale i materiał z jakiego jest uszyta. Panie o okrąglejszej sylwetce muszą ubrać się w tkaniny jedwabne, szyfony atłasy. Panny Młode o sporym biuście zgrabnie prezentują się w sukniach na ramiączkach, z subtelnym dekoltem uwydatniającym piękno kobiecych piersi. Dekolty przy małym biuście mogą być bardziej przysłonięte niż przy dużym.


Rola wszystkich dodatków

Do wszystkich detali, które chcemy uwydatnić bądź przytuszować dobiera się właściwe kroje i materiały. Można w tej tematyce pokusić się o poradę stylisty, który dobierze też odpowiednie dla danej sukni dodatki. Jest wiele sposobów na "oszukanie" rzeczywistości, np. długie kolczyki i wisiory wyszczuplają twarz. Dobry gust wyrażany jest również przez dobór rękawiczek. Młode Panie z sukniami na ramiączkach lub z krótkim rękawem powinny zrezygnować z nich. Ważną rolę estetyczną pełni także bielizna. Gdy Panna Młoda ukazuje swe ramiona, to powinna zrezygnować z biustonosza z odpinanymi ramiączkami. Któreś z nich może się wydobyć z zaczepów i przyprawić o małe zaczerwienienie, np. w czasie ceremonii ślubu. Teoretycznie to tylko szczegóły, ale to właśnie one decydują o finalnym efekcie. Ważny jest także wybór biżuterii i kwiatów. Wszystkie części ślubnego ubioru Panny Młodej powinny tworzyć zgrany monolit.


Decyzje mają znaczenie

W całym procesie doboru właściwej sukni ślubnej najważniejszy jest czas. Gdy tego nam brakuje to dokonujemy często chybionych wyborów. Później można żałować pochopnej decyzji, dlatego poszukiwania sukni warto rozpocząć jak najwcześniej. Modna suknia ślubna powinna być prosta w swoim kroju i nieprzesycona dodatkami. Nie małe znaczenie ma komfort Panny Młodej, by ta w czasie wielogodzinnych pląsów i zabaw weselnych dobrze czuła się w swojej "drugiej skórze". Ceniona jest także oryginalność choć i ta powinna mieć granice dobrego smaku. Salony sukien ślubnych z Twojej okolicy możesz znaleźć pod adresem – www.suknie.wesele.com.pl.

Autor: Paweł Handzlik

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top