Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Suknia ślubna dla panny młodej oraz suknie dla gości

Suknia ślubna dla panny młodej oraz suknie dla gości
Jaka jest wymarzona suknia ślubna? Każda młoda pani zdefiniuje to inaczej. Wymarzona ślubna kreacja, to na pewno ta, która jest dobrze wybrana, dopasowana do figury i urody, ale także podkreślająca jej indywidualny charakter. Suknia ślubna ma nie tylko olśniewać ale harmonizować się z jej właścicielką, współgrać z ubiorem pana młodego. Smak i dobry gust odzwierciedla nie tyle przepych sukni, co dbałość o szczegóły, misterny dobór dodatków.

Dobrze dobrana suknia ślubna ma przede wszystkim wydobyć urodę panny młodej, a nie ją przyćmić. Trudno tu o szablony, a nawet można pokusić się o stwierdzenie, że jeden model sukni ślubnej pasuje tylko do jednej panny młodej. Dobór sukni należy zacząć odpowiednio wcześnie, na spokojnie, bez niepotrzebnego pośpiechu. Zdarza się, że na tę jedyną , wymarzoną trafiamy bardzo szybko, czasem poszukiwania odpowiedniej trwają nieco dłużej, dlatego tak niezbędny jest duży margines czasu.


Budżet oraz inne oczekiwania

Należy już na wstępnie określić budżet, jaki planuje się przeznaczyć na zakup sukni, pozwoli to zakreślić tor poszukiwań. Warto także odpowiedzieć sobie na pytanie, czy suknia ma być szyta na miarę – jeśli tak, to jaki ma mieć wzór, kolor, charakter, czy też szukamy gotowego modelu. Możliwości jest mnóstwo i wybór ogromny. Na pewno jednak dla pełnej satysfakcji w tym wyjątkowym dniu, warto włożyć nieco wysiłku. Dobrą radą mogą posłużyć nam najbliżsi, przyjaciółki, czasem jednak warto skorzystać z fachowej pomocy, tym bardziej, że doradztwo ślubne jest usługą coraz częściej i chętniej wybierana i polecaną.


Moda w każdym sezonie

W każdym sezonie królują jakieś kolory, wzory czy też motywy. Nie jest to oczywiście powód, by co kilka miesięcy wymieniać całą garderobę, jednak są takie okazje, kiedy warto ubrać się w coś ładnego i modnego. Jedną z nich jest oczywiście wesele. Co jest modne w tym sezonie? W sklepach i na wybiegach króluje ostatnio kolor miętowy. Jeśli zatem planujemy zakup nowej sukienki, warto poprzymierzać kreacje w tym kolorze i sprawdzić, czy będzie nam w nim do twarzy. Jeżeli natomiast zamierzamy pójść w sukience wyjętej z szafy, warto odświeżyć ją wykorzystując jakieś miętowe motywy – można np. wpiąć bardzo modny ostatnio kwiat uszyty z materiału albo chociażby pomalować paznokcie lakierem w tym kolorze.


Pora roku ma znaczenie

Barwa ta będzie nam ładnie współgrała ze wszystkimi odcieniami brązu i beżu, a także z czernią (do której, jak wiadomo, pasuje każdy kolor). Co, jeśli nie mięta? Modne są także inne pastelowe odcienie – pudrowy róż, błękity, beże. W pastelach dobrze prezentują się kobiety o każdym typie urody, dlatego warto rozważyć zakup sukienki w tych barwach – zwłaszcza, gdy wesele odbywa się latem. Ponadto krzykiem tego sezonu są wszelkie motywy kwiatowe – małe kwiatuszki, ogromne róże – do wyboru, do koloru! Warto jednak podkreślić, że kreacja w każdym kolorze będzie się pięknie prezentowała na fotografiach, jeśli dobierzemy ją odpowiednio do naszej figury oraz dobierzemy ładne dodatki. Nie jesteśmy niewolnicami mody! Ona jest po to, by się nią bawić i wybierać z niej te elementy, które do nas pasują, podobają się nam.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top