Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl

Sprawy ważne i ważniejsze - samochody

Sprawy ważne i ważniejsze - samochody
Ślub jest efektem najważniejszej życiowej decyzji. Niewielu w dzisiejszych czasach się na niego decyduje. Gdy jednak zostanie już ustalona data ślubu, młodych narzeczonych czeka jeszcze długa droga poprzez kręte ścieżki załatwiania, planowania i ustalania części składowych całego wydarzenia. Kościół, ksiądz, sala weselna, zespół, zaproszenia, catering, fotograf, stroje ślubne, obrączki i wreszcie samochód

To są sprawy, bez których trudno wyobrazić sobie standardowy ślub z weselem. I chociaż z wyborem kościoła (z księdzem) jak i zaproszeń nie ma zazwyczaj większych problemów, to reszta sprawunków daje się młodym we znaki na wiele miesięcy przed wybiciem godziny zero. Bez dobrego zespołu i jedzenia nawet najefektywniejsza sala i stroje państwa młodych nie będą robić odpowiedniego wrażenia, wrażenie będą mogły zrobić dopiero zdjęcia ślubne Nic zatem dziwnego, że jeszcze długo po weselu młodzi małżonkowie nie są w stanie nabrać sił, gdy przynajmniej pół roku przed ślubem spędzali dnie i tygodnie nad planowaniem idealnej zabawy.


Usługi dodatkowe - samochód ślubny

Kiedy mamy już za sobą wszelkie formalności związane ze ślubem, warto zastanowić się nad szczegółami, które umilą nam ten dzień i sprawią, że goście będą mieli dodatkowy element zaskoczenia. Wybór samochodu, jakim para młoda pojedzie do ślubu, zapewne jest najważniejszym i zarazem najprzyjemniejszym obowiązkiem, jaki należy do mężczyzny. Możliwości w dzisiejszych czasach jest wiele. Trzeba tylko wybrać taką, która będzie „szyta na miarę” – specjalnie dla nas. Jedne pary – chcąc zdecydowanie wyróżniać się spośród tłumu – szukają czegoś naprawdę oryginalnego. Niektórzy od lat mają „upatrzony” pojazd, którym chcą jechać. Jeszcze inni nie przywiązują do tej kwestii zbyt dużej wagi i nie zależy im na jakimś konkretnym modelu.


Spełnienie marzeń pana młodego

Bardzo wielu z nich właśnie tego dnia spełni swoje największe motoryzacyjne marzenia. Wynajmując samochód musimy zadać sobie pytanie czy chcemy, aby był on prowadzony przez kogoś, czy wolimy zrobić to sami. Na ogół jeśli decydujemy się na większe pojazdy – takie jak limuzyny czy angielskie taksówki – raczej nie ma tej szansy, aby prowadzić je samodzielnie. Ponadto chcemy w nich przecież poczuć się ekskluzywnie, więc obecność szofera jest tu obowiązkowa. Często wybór pada na modele współczesne i sportowe, które produkowane są w formie dwuosobowej, zatem staje się jasne, kto zasiądzie za kierownicą, popularne są również kabriolety ślubne. Niestety minusem w takich samochodach jest bardzo niskie zawieszenie, co niestety utrudnia pannie młodej wsiadanie i wysiadanie z niego – zwłaszcza, jeśli jej suknia jest obfita.


Orszak weselny

Modne także ostatnio stało się wynajmowanie kilku takich samych samochodów, którymi za młodą parą w orszaku jadą goście. Zdarza się także i tak, że pan młody jest zawodowym kierowcą. Wtedy orszak weselny organizują mu koledzy i na ulicach można zobaczyć korowód tirów, taksówek lub modeli, które na co dzień biorą udział w wyścigach.


Opinie płci pięknej

Pytania dotyczące wyboru samochodu postanowiliśmy zadać u źródła – odpowiedziały na nie dwie dziewczyny, które są w trakcie przygotowań do ślubu.

- Przeglądaliśmy z narzeczonym oferty w Internecie. Marzył nam się naprawdę wyjątkowy samochód. W końcu nie wiadomo czy jeszcze kiedyś będziemy mieli możliwość, żeby się takim przejechać. Ostatecznie w jednym serwisie z samochodami do ślubu znaleźliśmy białą limuzynę. Będziemy mieli do dyspozycji barek, oczywiście mnóstwo miejsca, dlatego pojadą z nami też świadkowie z partnerami. Taka opcja będzie nas kosztowała 1200 złotych. Myślę, jednak, że za taki komfort warto tyle zapłacić – opowiada Aneta.

- Staramy się nie generować dodatkowych kosztów, dlatego do ślubu zawiezie nas wujek mojego przyszłego męża, który ma stylowego mercedesa okularnika. Myślę, że będzie się wystarczająco dobrze prezentował, gdy ozdobimy go kwiatami – mówi Karolina.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
Top