Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Spojrzenia pełne miłości

Spojrzenia pełne miłości
W dzisiejszych czasach nie trzeba koniecznie trudzić się i osobiście jechać do kilkunastu fotografów, po czym wybrać tego jedynego. Taką wstępną selekcję można przeprowadzić siedząc wygodnie przed komputerem i przeglądając oferty w internecie.

Należy pamiętać, że po obejrzeniu najbardziej udanych ujęć zaprezentowanych na stronie danego fotografa, powinniście jednak poszukać galerii prezentującej zdjęcia wyłącznie jednej pary i tym zdjęciom się przyjrzeć pod kątem tego, że coś podobnego sami od fotografa po ślubie otrzymacie.


Wybór tego właściwego

Po zapoznaniu się z twórczością fotografów na pewno Wasza lista potencjalnych kandydatów zostanie już trochę okrojona. Wtedy pora na wysyłanie maili, a także kontakt telefoniczny. Jeśli fotograf ma wolny termin, a cena również będzie Wam odpowiadać, warto wtedy już umówić się na wizytę w jego biurze. Podczas wizyty u fotografa nie skupiajcie się jedynie na jego portfolio, ale zwróćcie także uwagę na jego zachowanie. Przecież zaprosicie tego człowieka do Waszego domu, do kościoła, na imprezę. Ponadto musicie się dobrze czuć w jego towarzystwie podczas wykonywania zdjęć w plenerze. Jeśli będziecie się dobrze rozumieć już na samym początku, będzie to dobrze wróżyć Waszej potencjalnej przyszłej współpracy.


Magiczne miejsca okolicy

Dąbrowa Tarnowska swoją nazwę wywodzi od porastających przed wiekami te okolice lasów i gajów dębowych, zwanych dąbrowami. Jest tutaj wiele pięknych i ciekawych miejsc, wprost idealnych do przeprowadzenia sesji zdjęciowej. Do takich z pewnością należy murowana, z obszerną salą modłów, zachodnim przedsionkiem Synagoga z XIX wieku. Wasze zdjęcia wyjdą bardzo atrakcyjnie na tle tej zabytkowej budowli. Spośród innych zabytków i atrakcji turystycznych Dąbrowy Tarnowskie warto wymienić kościół p.w. Wszystkich Świętych, który jest jednym z największych kościołów drewnianych w Polsce. Zdjęcia ślubne możecie wykonać na tle bramy do nieistniejącego pałacu Lubomirskich czy też zegara na budynku dawnego ratusza, a także obok takich pomników jak pomnik w Danielniku, w Parku Miejskim oraz Jana Pawła II.


Dla lubiących przyrodę

Również miłośnicy przyrody mogą odetchnąć z ulgą, gdyż na terenie miasta znajdują się trzy piękne lasy: Księży Las, Beleryt i Danielik. Ponadto na terenie miasta najwięcej jest borów, są to drzewostany iglaste z przewagą sosny, później następują takie gatunki jak dąb, buk, olsza, brzoza. Występują obwody łowieckie polne i leśne. Jak widać na powyższych przykładach, każda para może wybrać miejsca, które im będą najbardziej odpowiadać. Przede wszystkim tło zdjęć powinno pokazywać chociaż w pewnym stopniu Wasze zainteresowania – to, czym pasjonujecie się na co dzień. Życzymy zatem udanych wyborów i wspaniałej sesji ślubnej!

Autor: Grzegorz Wieczorek

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top