Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Słodka niespodzianka na Waszym weselu

Słodka niespodzianka na Waszym weselu
Od niedawna na naszym rynku pojawiło się wiele firm oferujących fontanny czekoladowe. Urządzenia te już od dawna cieszą się dużą popularnością w Stanach Zjednoczonych. Funkcjonują one w analogiczny sposób jak zwykłe fontanny.

Ciekła czekolada pompowana jest do góry, by następnie spłynąć po kilku kaskadach tworząc niesamowity efekt wizualny. Cieszą one nie tylko zmysł wzroku, ale i smaku. W pachnącej czekoladzie goście weselni maczać mogą takie smakołyki jak truskawki, winogrona, kawałki brzoskwiń, kiwi czy inne owoce. Podczas przyjęć goście gromadzą się przy fontannie i przygotowując słodką przekąskę nawiązują rozmowy i nowe znajomości. Urządzenia te spełniają więc dodatkową funkcję – integrują gości z rodzin państwa młodych.
 

Na czym polega czekoladowe cudo?

Fontanny czekoladowe do swojej pracy nie mają większych wymagań. Wystarczy dobrze wypoziomowany i stabilny stół, położony z dala od przeciągów czy innych podmuchów. Nie musicie martwić się, że podczas degustacji goście niepotrzebnie się poplamią. Utrzymanie czystości umożliwiają długie patyki na które nakłada się przekąskę oraz talerzyki i papierowe serwetki.
 

Osoba do obsługi fontanny

Bardzo często wynajmowana jest osoba, która zajmuje się podczas przyjęcia obsługą fontanny oraz pomocą w przygotowaniu smakołyków dzieciom i osobom, które mają z tym trudności. Pilnuje ona także, by w otoczeniu fontanny utrzymana była czystość. Koszt wynajęcia urządzenia mieści się w przedziale od kilkuset złotych do dwóch tysięcy. Uzależniona jest zazwyczaj od wielkości fontanny i ilości osób jakie może obsłużyć. Sprawdzić należy także ile czekolady przedsiębiorca oferuje w danym pakiecie cenowym. W koszt wliczony mogą być także przysmaki do maczania w czekoladzie oraz profesjonalna obsługa urządzenia.
 

Gdzie można wypożyczyć fontannę?

Na terenie Grudziądza usługi wynajmu fontanny oferuje min. firma Czekoladka - fontanny czekoladowe i alkoholowe z Torunia oraz właśnie powstaje nowy oddział Cukieterii, w Toruniu oferujący bogaty wachlarz słodkości. Na wielu stronach w sieci można zamówić dowolne wyroby i delektować się ich smakiem. Istnieje także możliwość wysyłkowego wypożyczenia fontanny. Urządzenie wysyłane jest w takim wypadku przy pomocy przesyłki kurierskiej.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top