Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl

Sesja zdjęciowa z pięknem natury w tle

Sesja zdjęciowa z pięknem natury w tle
Ślub i wesele to wydarzenie jedyne w swoim rodzaju. Chcielibyśmy więc, aby każdy detal tej niezwykłej uroczystości był idealny. Takie przeżycie warto uwiecznić w postaci fotografii. Ludzka pamięć jest ulotna, a zdjęcia z albumu ślubnego pomagają nam po latach odświeżać sobie te rozkoszne chwile. Czas jest bezlitosny dla nas, ale dzięki fotografiom piękne chwile pozostają z nami na zawsze.

Niegdyś zdjęcia ślubne wyglądały zupełnie inaczej. Nasi dziadkowie i babcie pozowali do zdjęć spięci, nie widać w tych fotografiach uczucia jakie dzieliło młodych małżonków. Także zdjęcia weselne ograniczały się do ujęcia grupy biesiadników, z orkiestrą na jednym portrecie. Jakże diametralnie różne są dzisiejsze sesje ślubne. Szczególnym powiewem świeżości są coraz różniejsze pomysły na zdjęcia w plenerze. Zwykła, romantyczna fotografia na ławce w parku nie spełnia już coraz to bardziej wygórowanych wymagań młodych par. Dzisiejsza sesja ma być dynamiczna, wyjątkowa i inna niż wszystkie. Dlatego często wykonujący takie zdjęcia muszą niemalże stawać na głowie by sprostać oczekiwaniom.


Nie musi być ekstremalnie

Zamiast skakać ze spadochronem, nurkować pod wodą czy skakać na bungie, można zdecydować się na mniej ekstremalne formy. Jeżeli, zamiast sporego przypływu adrenaliny, wybierzemy romantyczność, to powinniśmy sfotografować się w jakimś zacisznym zakątku na łonie przyrody. Ciepło uczucia oddają też kameralne knajpki, które mogą być miejscami naszych wspólnych schadzek. Za tło ślubnych zdjęć możemy obrać sobie także motywy naszych pasji. Jedni wybiorą sobie zdjęcie z ulubionym modelem samochodu, inni pasjonaci zrobią zaś sesję na stadionie piłkarskim, a inni udadzą się na basen. Nic tak przecież nie urozmaici albumu, jak panna młoda w stroju kąpielowym i welonie.


Wyszków i ciekawe miejsca

Intrygujących miejsc do wykonania tej jedynej i niepowtarzalnej serii zdjęć, nie brakuje w Wyszkowie. To bardzo przytulne miasteczko, nad którym góruje osiemnastowieczny Kościół św. Idziego. Z innych ciekawych obiektów warto zwrócić uwagę na obelisk Wazów wystawiony po 1655 roku, dla uczczenia biskupa płockiego Karola Ferdynanda Wazy. Jeżeli nasza pierwsza randka odbyła się w pobliżu parku, w którym stoi pomnik Cypriana Kamila Norwida, to bezwzględnie powinniśmy się udać z fotografem właśnie tam. Przez Wyszków płynie rozlegle rzeka Bug. Oba brzegi łączą mosty, a szczególnie ciekawym tłem dla zdjęć mógłby okazać się most kolejowy.


Rzeka Bug

Skoro już o Bugu mowa, to otoczenie tego cieku wodnego jest znakomitym miejscem dla miłośników natury. U stóp skarpy, na której położone jest miasto, rozciągają się rozległe łęgi upstrzone oczkami starorzeczy, a otoczony zielenią Bug, zamaszyście tworzy szerokie zakola, niezmordowanie usypując piaszczyste łachy zdobiące brzegi. Za rzeką ciemnieją lasy sosnowe, wśród których ukryte jest Rybienko Leśne - część Wyszkowa, z ciekawymi pod względem architektonicznym willami - ciekawie wkomponowanymi w stary sosnowy las.

Autor: Paweł Hetnał

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top