Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl

Sesja plenerowa w Krynicy-Zdrój

Sesja plenerowa w Krynicy-Zdrój
Fotografia umożliwia utrwalenie na kawałku papieru obrazu, który warty jest zatrzymania na dłużej. Chroni ona przed zapomnieniem wszystko to, co z czasem zaciera się w ludzkiej pamięci. Potrafi nie tylko zarejestrować kawałek otaczającej nas rzeczywistości, ale i uchwycić emocje.

Dobrze wykonane zdjęcia potrafią poruszyć serce oglądającego. Pobudzają wyobraźnię i odwołują się do wspomnień, które jak żywe powracają przed oczy widza.


Doświadczenie fotografa

Wykonanie dobrego zdjęcia jest swego rodzaju sztuką. Nie wystarczy zaopatrzyć się w drogi aparat. Potrzeba odrobiny doświadczenia, wiedzy, umiejętności i talentu. Jeśli więc marzycie o wspaniałych zdjęciach, do których z łezką w oku powracać będziecie mogli, gdy tylko zapragniecie, poszukajcie odpowiedniego fotografa. Dzień ślubu i wesela jest swoistym wydarzeniem jedynym w swoim rodzaju. Wydarzenia te bardzo często zapadają w pamięci młodych par jako najszczęśliwszy moment w ich życiu. Nie warto więc ryzykować, że te niepowtarzalne chwile odejdą z czasem w zapomnienie.


Jak zadbać o niebanalne ujęcia?

Jak dopilnować by Wasze ślubne zdjęcia spełniały Wasze oczekiwania? Najważniejszym jest oczywiście wybór odpowiedniego fotografa. To właśnie od jego umiejętności i zaangażowania zależy ostateczny wygląd zdjęć. Najwięcej o danym artyście mówi jego portfolio. Wskazuje jak fotograf patrzy na świat, i jak uwiecznia go na zdjęciach. Przekonać się można czy jego sesje są pomysłowe i nietuzinkowe, czy też powiela tylko utarte kanony. Przed podjęciem ostatecznej decyzji dobrze jest spotkać się z fotografem osobiście. Z rozmowy bardzo łatwo wywnioskować jak podchodzi on do Waszego zlecenia. Jeśli podsuwa Wam wiele pomysłów, ma ciekawe propozycje miejsc na ślubny plener, a do Waszych zdjęć podchodzi z zapałem, wykona z pewnością niesztampowe fotografie.


Nie tylko wizja fotografa

Dobry fotograf z pewnością doradzi gdzie przeprowadzić ślubny plener. Nie musicie opierać się tylko na jego pomysłach. W końcu to Wasz dzień i Wy jesteście jego bohaterami. Pomyślcie czy nie macie swoich ulubionych, Wam tylko znanych miejsc. Jeśli przeprowadzicie ślubny plener w ulubionej knajpce w której się poznaliście, czy też na ławce na której często siadacie, tło zdjęć dopełni Wasze fotografie nadając im dodatkowego wymiaru.


Beskid Sądecki na tła ślubne

Góry są z pewnością pięknym tłem dla ślubnej fotografii. Zarówno kwitnącą wiosną, słonecznym latem, kolorową jesienią jak i śnieżną zimą stanowić będą urokliwą scenerię. W Krynicy najłatwiej jest dostać się na Górę Parkową i Jaworzynę Krynicką. Górskiej wędrówki pozwalają uniknąć gondola i kolejka linowo - terenowa. Ze szczytu Jaworzyny rozpościera się piękna panorama na Tatry, Beskid Niski i Gorce. Za tło posłużą Wam tu także różne elementy naturalnego krajobrazu. Na Górze Parkowej wykorzystać możecie infrastrukturę turystyczną, szaloną sesję zrealizujcie na rajskich ślizgawkach czy zjeżdżalni pontonowej.


Zdrojowe klimaty

W położonym poniżej uroczym Parku Zdrojowym znaleźć można wiele alejek, idealnych dla potrzeb romantycznych fotografii. Znajdują się tu także cztery stawy, wdzięczne źródełko Bocianówka oraz drewniane altany. Innym krynickim parkiem jest Park Słotwiński. Na szczególną uwagę zasługuje tu Pijalnia Słotwinka, która swym wyglądam przypomina chiński pawilon. Inspiracji poszukać można także na Deptaku Krynickim. Uwagę przykuwa tutaj drewniana architektura charakterystyczna dla uzdrowisk oraz oczywiście pijalnie wód. Ciekawym obiektem jest tu także muszla koncertowa. Nie ma recepty, gdzie najlepiej udać się na ślubną sesję plenerowa. Piękne zdjęcia, profesjonalny fotograf wykona wszędzie. Warto więc zastanowić się gdzie będziecie czuli się dobrze, w jakiej scenerii najlepiej wyrazicie siebie i to kim jesteście.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top