Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Rzeszów - miejsce na Twoje wesele!

Rzeszów - miejsce na Twoje wesele!
Na terenie całego kraju nieustannie powstają nowe lokale, w których organizowane są przyjęcia okolicznościowe i które mogą posłużyć jako miejsce na Wasze wesele. Podpowiemy na co zwrócić uwagę i czym się kierować, przy wyborze sali na Wasze wesele.

W zależnosci od typu przyjęcia, wyróżniamy różnego rodzaju sale typowo weselne, sale bankietowe, domy weselne dworki, odrestaurowane pałace i zamki oraz liczne karczmy, restauracje i hotele. Decydując się na wybór sali weselnej należy wziąć pod uwagę wiele czynników. Bardzo często więc, nie zależy to tylko i wyłacznie od waszych preferencji, ale często od możliwości finansowych.


Co jest najważniejsze podczas wyboru?

Poszukując odpowiedniego miejsca na ten najbardziej wymarzony dzień w życiu należy zwrócić uwagę na wiele czynników. Pierwszą, bardzo ważną kwestią jest ilość zaproszonych gości. Należy jednak także zastanowić się ilu gości prawdopodobnie przyjdzie na Waszą uroczystość. Jest to bardzo ważne, gdyż na podstawie tego, możecie wstępnie się zorientować jakiego rodzaju sala będzie najbardziej odpowiednia. Następnym krokiem jest wybór stylu sali, którego możecie dokonać na podstawie obserwcji wesel, na których bywaliście jako goście. Z pewnością spotkaliście się z elementami, które szczególnie przypadły Wam do gustu i które to także chcieilibyście widzieć na Waszym weselu, ale również nad takimi, których chcielibyście uniknąć.


Charakter samego wesela

W zależności od perferencji wesele można zorganizować w bankietowej sali o nowoczesnym wystoju, nastrojowym dworku, komnacie pałacu, eleganckiej restauracji lub wiejskiej karczmie. Istnieje także wiele lokali, które posiadają kilka wystylizowanych sal w zależności od gustów. Mogą to być sale rock'n'rollowe, w stylu lat 80tych lub też o egzotycznym klimacie. Należy w takim przypadku wziąć także pod uwagę gdzie najlepiej czuć się będą wasi goście, czy w większości są to osoby młodsze czy starsze oraz czy przyjęcie ma mieć charakter kameralny, czy też ma to być wielkie i huczne wesele.  Można zastanowić się czy bardziej odpowiada Wam sala łącząca część jadalną z taneczną, czy też Wolelibyście, aby były one odzielone. Obecnie, lokale przeznaczone do organizacji uroczystości weselnych oferują także ogrody, dziedzińce, piękne fontanny, oczka wodne i wiele różnych atrakcji. Wybierając lokal na wesele należy zwrócić również uwagę, czy jest on wyposażony w klimatyzację oraz czy posiada strzeżony parking. Niektóre lokale oferują specjalnie zorganizowany transport dla gości weselnych.  Także plac zabaw oraz specjalne pomieszczenia przeznaczone dla dzieci są dodtakowym udogodnieniem.


Kiedy można wybrać hotel?

Jeżeli jednak goście przyjeżdżają z daleka bardzo ważną kwestią jest baza noclegowa, gdzie Wasi goście będą mogli odpocząć po całonocnej zabawie i nabrać sił na dzień kolejny, jeżeli przewidziane sa Poprawiny. Ponadto lokale oferują także różnorodne wystroje, stylizacje i kolorystyki sali, które wedle życzenia uzgadniane są z przyszłą Parą Młodą. W Rzeszowie znajduje się wiele licznych restauracji, pubów, kawiarni, domów weselnych oraz innych lokali, które również mogą posłużyć jako miejsce organizacji Waszego wesela. Jedno jest pewne, należy przemyśleć sobie co jest dla Was priorytetem w wyborze sali oraz jakimi środkami dysponujecie. Jeżeli organizujecie przyęcie na obrzeżach Rzeszowa, lub w domu weselnym, należy sprawdzić gdzie w okolicy znajdują się hotele oraz porównać ich ceny z  cenami oferowanych noclegów dla gości weselnych.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top