Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl

Różne weselne atrakcje

Różne weselne atrakcje
Ślub to dla Was wielki dzień. Poza nerwami, jakie Wami miotają od samego rana, przychodzi w końcu błogi spokój i możecie zacząć mówić już do siebie „mężu” i „żono”. Musicie pamiętać, że dla Was i Waszych najbliższych jest to niezwykle wyjątkowy dzień, jednak dla większości przybyłych osób jest to po prostu wesele, więc warto pomyśleć o tym, jak je urozmaicić, aby i dla gości było pełne wrażeń.

Jak uatrakcyjnić wesele organizowane w Elblągu? Dość powszechną, jednak ciągle atrakcyjną formą, są „wiejskie stoły”, na których goszczą wyroby regionalne i masarskie pochodzące z małych gospodarstw oraz stoliki z kolorowymi alkoholami, na których poza winem i piwem możemy spróbować także smakowych wódek lub innych trunków. Idąc tym tropem wielką przyjemnością może okazać się pokaz barmański, podczas którego mężczyźni serwujący potem alkohole będą żonglowali butelkami i szklankami w rytm muzyki.
 

Atrakcje już od pierwszego tańca

Bardzo atrakcyjną opcją jest także pierwszy taniec wykonany spektakularnie z wcześniej przygotowanym układem choreograficznym lub po prostu zatrudnienie zawodowych tancerzy, którzy raz lub kilka razy w ciągu przyjęcia pokażą na parkiecie swoje umiejętności. Do coraz popularniejszych należą także: pokazy fajerwerków, puszczanie w niebo lampionów szczęścia, ścieżka z wybuchającymi flarami czy bardzo długie zimne ognie, które mogą być palone przez gości w trakcie pierwszego tańca. Dodatkową przyjemnością smakową jest fontanna czekoladowa, wokół której znajdują się owoce. Nabija się je na wykałaczkę i moczy w czekoladzie. Jest to duża atrakcja – szczególnie dla dzieci.
 

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top