Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl

Przypomnienie o miłości

Przypomnienie o miłości
Wiele par zadaje sobie pytanie, czy warto przeznaczyć część budżetu weselnego na zatrudnienie profesjonalnego fotografa? A może powierzyć tę funkcję dobremu znajomemu, który potrafi wykonywać dobre zdjęcia? Problem w tym, że te dobre zdjęcia potrafi zrobić niemal każdy.

Natomiast profesjonalista z kilkuletnim doświadczeniem sprawi, że na zdjęciach widoczne będą uczucia i emocje młodej pary. Należy pamiętać, że zdjęcia ze ślubu, to przede wszystkim wspomnienia. Za kilkanaście lat będziemy pamiętać nasz ślub głównie tak, jak uwiecznił go w albumie zatrudniony fotograf. Warto zatem zadbać o to, aby fotografie te były jak najpiękniejsze. To w dużej mierze właśnie od fotografa zależy jak zapamiętacie ten dzień. Dlatego zanim zatrudnicie danego fachowca, dokładnie zapoznajcie się z jego dokonaniami. Przeglądnijcie jego dorobek, wykonywane zdjęcia ślubne z różnych albumów. Tylko wtedy będziecie pewni, że wybór jest właściwy.


Rola fotografa ślubnego

Zadaniem fotografa jest uwiecznienie najważniejszych dla Was chwil, zatrzymanie w kadrze emocji, uczuć i spojrzeń pełnych miłości. Na tych zdjęciach powinniście odnaleźć siebie, rozpoznać swoje gesty i emocje. Niezwykle istotne jest indywidualne podejście do każdego klienta, a także wieloletni bagaż doświadczeń w fotografii ślubnej, profesjonalny sprzęt i wielka pasja fotografowania. Obszar Gminy znajduje się w granicach Zespołu Jurajskich Parków Krajobrazowych Województwa Śląskiego, a jednocześnie Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd.


Wielka różnorodność krajobrazu

Miasto charakteryzuje się typowym wyżynnym krajobrazem z lasami, polami oraz licznymi ostańcami skalnymi. Wszystkie te miejsca są jednocześnie idealnymi miejscami do wykonania zdjęć ślubnych. Najwyższym wzniesieniem jest Góra Zamkowa, zwana również Górą Janowskiego, wznosząca się na 515,5 m. nad poziom morza. Ruiny Zamku Ogrodzienieckiego należą do największych i najbardziej malowniczo położonych wśród ostańców najwyższego wzniesienia Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej. Decydując się na pozowanie do zdjęć w Ogrodzieńcu, nie sposób pominąć tego niezwykle historycznego miejsca.


Religijne klimaty

Warto udać się również do pięknego Sanktuarium Matki Bożej Skałkowej, które znajduje się przy drodze prowadzącej z Ogrodzieńca do Pilicy w miejscowości Podzamcze, w odległości około 2 km od Ogrodzieńca. Kult Matki Bożej Skałkowej rozpoczął się w tym miejscu już w 1818 roku. Również w sąsiednim Podzamczu znajduje się jaskinie i schroniska skalne występujące w Górze Birów i są jednymi z ciekawszych i piękniejszych tego typu obiektów, pośród których warto pokusić się o wykonanie kilku zdjęć ślubnych.


Wykorzystanie turystycznych traktów

Ponadto na terenie gminy Ogrodzieniec krzyżują się najważniejsze szlaki turystyczne, na których możecie również pozować do ślubnych fotografii. Zdjęcia ślubne są wspaniałą pamiątką ślubną. Przygotujcie się odpowiednio do zapisania na wiele długich lat pięknych uczuć, które tkwią w Was i będą ujawnione na powstałych obrazach.

Autor: Grzegorz Wieczorek

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top