Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl

Przyjemne z pożytecznym

Przyjemne z pożytecznym
Profesjonalny fotograf to taki, dla którego robienie zdjęć nie jest jedynie pracą, ale wielka pasją. Jego celem jest dążenie do uchwycenia najważniejszych momentów, na których będą widoczne takie wartości jak miłość, szczęście i wspólne marzenia.

Poza pasją ważny jest warsztat fotografa. Dlatego przez zatrudnieniem fachowca warto zapoznać się z jego wcześniejszymi dokonaniami, poprosić go o szczegółowe sprawozdanie ze swojej dotychczasowej pracy. Tylko wtedy młoda para będzie pewna swojego wyboru.


Pomysłowość fotografa ślubnego

Fotografie są doskonałą pamiątką, która w każdym momencie pozwoli nam wrócić do przeszłości, ale także mogą być wspaniałym prezentem. Szczególnie piękne są zdjęcia wykonane w plenerze, na świeżym powietrzu. W Koszalinie warto chociażby odwiedzić Amfiteatr, który jest usytuowany obok parku miejskiego. Natomiast wspaniałym tłem dla fotografii ślubnych będą widoki z Góry Chełmskiej. Rozciąga się stamtąd widok na całą panoramę Koszalina. Góra Chełmska jest też celem licznych pielgrzymek przybywających z całej Polski do stojącej na szczycie kaplicy - Sanktuarium Przymierza z obrazem Matki Boskiej po Trzykroć Przedziwnej. Również przy kapliczce można pokusić się o wykonanie kilku fotografii.


Wspaniałe plenery przyrodnicze

Ciekawe zdjęcia w chłopskich ogródku z wiatą, grillem i kominkiem będzie można wykonać w Kamienicy Młynarza z XIX wieku. Podziwiać można tam zabytki kultury jamneńskiej i pomorskiej. Miłośników przyrody zachęcamy do pójścia do Parku Miejskiego im. Książąt Pomorskich. Na terenie parku znajdują się najpiękniejsze i najstarsze drzewa Koszalina. Wśród rodzimych drzew wielkie zainteresowanie wzbudza klon jawor o silnie rozwiniętej, tarasowatej nasadzie pnia. Unikatem na skalę całego miasta jest cypryśnik błotny oraz miłorząb dwuklapowy. Interesujący się przyrodą będą mieć zatem dodatkową wspaniałą pamiątkę ślubną.


Każde miejsce fotograf dobrze wykorzysta

W Koszalinie występują duże skupiska zieleni w postaci kompleksu lasów państwowych i lasu komunalnego. Również tam można wykonać fotografie ślubne. Oprócz wytężonej pracy młodzi będą mogli odpocząć w ciszy od codziennych obowiązków. Warto pamiętać, że zdjęcia mogą tak naprawdę być robione dosłownie wszędzie. Nie trzeba wyszukanych miejsc. Ważne jest, aby na twarzach małżonków gościły szczęście, radość i poczucie, że ten dzień jest najpiękniejszym dniem w życiu, a także początkiem wspólnej, pięknej drogi. Życzymy młodej parze udanej sesji ślubnej!

Autor: Grzegorz Wieczorek

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top