Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Przygotowania, przygotowania i jeszcze raz przygotowania...

Przygotowania, przygotowania i jeszcze raz przygotowania...
Jeśli za Tobą, droga panno młoda, trud przygotowań weselnych, to czas w pełni zająć się sobą. Nic tak nie odpręży jak salon kosmetyczny czy salon Spa, które spokojnie możesz znaleźć z Sosnowcu. Jest tutaj sporo tego typu miejsc.

Przygotowania do wielkiego dnia zacznij sporo wcześniej. Warto znaleźć dobrą fryzjerkę i makijażystkę. Być może pani, która Cię czesze jest bardzo dobra, ale może okazać się tak, że potrafi dobrze ścinać, ale nie specjalizuje się we fryzurach ślubnych. Możesz poszukać sobie zdjęcia z takim uczesaniem, jakie byś chciała, a może również okazać się, że to, co zaproponuje Ci fryzjer, będzie o wiele lepsze. Takie czesanie, jeśli jest bardziej skomplikowane, może potrwać nawet kilka godzin.


Najważniejsze wcześniejsze próby

Jeśli chodzi o makijaż, to możesz poprosić o to koleżankę, która się na tym zna, iść do kosmetyczki lub wynająć profesjonalną makijażystkę, która pracuje również przy sesjach zdjęciowych. Taka osoba doradzi ci, jak się pomalować, aby makijaż wyglądał dobrze również na zdjęciach. Nie myśl o tym, że pomalujesz się sama – nawet, jeśli jesteś profesjonalistką. Ten dzień jest wystarczająco stresujący, dlatego musisz polegać na kimś, kto kieruje się profesjonalizmem, a nie emocjami. Na makijaż oczywiście również umów się wcześniej. Najlepiej przed swoim wieczorem panieńskim – od razu przetestujesz trwałość kosmetyków. Warto również wcześniej odwiedzić salon kosmetyczny i zadbać o cerę. Jeśli masz idealną, wystarczy peeling i zabiegi nawilżające. Jeśli jednak masz problemy z niedoskonałościami, odwiedź salon nieco wcześnie i więcej niż tylko raz.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top