Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl

Przeżycia zapisane na obrazach

Przeżycia zapisane na obrazach
Zatrudniony przez Was fotograf nie powinien jedynie być pracownikiem, ale także w tych godzinach przebywania razem również przyjacielem i doradcą. Współpraca powinna być realizowana w dobrej atmosferze.

Będzie on przecież wykonawcą zdjęć, które przejdą do Waszej rodzinnej historii. Wszystkie prezenty pójdą w zapomnienia i pozostaną jedynie fotografie przedstawiające wielkie szczęście i radość. Fotografia ślubna niesie za sobą prawdziwe uczucia, eksplozje emocji i szczęście, które widać gołym okiem i którego nie sposób niczym podrobić. Dlatego radzimy, aby wszelakie decyzje, szczególnie te dotyczące wyboru fotografa oraz miejsca na ślubny plener były odpowiednio przemyślane i podjęte z należytą starannością oraz pewnością.


Każde miejsce można dobrze wykorzystać

Fotografie ślubne można wykonywać dosłownie wszędzie. Począwszy od miejsc odwiedzanych przez masę ludzi, a więc deptaków, pięknych ulic, poprzez jeziora, rzeki, lasy, a skończywszy na wspaniałych historycznych budowlach i zabytkach. Najbardziej istotnym elementem jest to, jak będziecie się czuć podczas sesji ślubnej. Nie warto myśleć wtedy o problemach czy trapiących Was bolączkach. Na Waszych twarzach powinien gościć uśmiech, który będzie symbolizował poczucie szczęścia i wielkiej radości z przeżywanych najpiękniejszych chwil w życiu.


Góra Jana Pawła II

Zdjęcia ślubne wykonane w plenerze będą wspaniałą pamiątką, a zarazem możliwością przeżycia niezwykłej przygody. Na pewno młodzi swoje kroki powinni skierować ku Górze Jana Pawła II, które zlokalizowana jest tuż przy wyjeździe z Pelplina w stronę Starogardu Gdańskiego. Jest to miejsce, gdzie papież Jan Paweł II 6 czerwca 1999 roku celebrował mszę świętą. Obecnie stanowi miejsce pielgrzymek wiernych i cel wielu turystów odwiedzających Pelplin. Na szczycie góry można pokusić się o kilka pięknych zdjęć na tle monumentalnego, 33-metrowy krzyża, odbijającego promienie słoneczne.


Piękne obiekty sakralne

Zdecydowanie polecamy udanie się również do Bazyliki Katedralnej, która jest wiodącym zabytkiem Pelplina z przełomu XIII - XIV wieku, zaliczanym do najpiękniejszych dzieł gotyckich w Polsce. Zdjęcia można wykonać przed bazyliką, ale także w środku, m.in. na tle przepięknego Ołtarzu Głównego, największego w tej części Europy, a także barokowych ołtarzy bocznych oraz średniowiecznego zestawu rzeźb dębowych. Zdjęcia można wykonać również w innych miejscach zabytkowych, takich jak Kościół pw. Bożego Ciała czy Muzeum Diecezjalnym. Natomiast pary, które pasjonują się sportem, powinni z kolei wykonać kilka zdjęć na obiektach sportowych klubów KS Wierzyca oraz KS Centrum.


Wszystko do ustalenia

Zdjęcia to najpiękniejsza pamiątka ślubna. I o tym warto pamiętać, podejmując ostateczne decyzje. Nie warto się spieszyć, a wszystkie ustalenia podejmować razem z zatrudnionym fachowcem. Tylko odpowiednia współpraca sprawi, że Wasze zdjęcia będą jedyne w swoim rodzaju!

Autor: Grzegorz Wieczorek

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top