Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl

Prezent dla nowożeńców - stawiamy na oryginalność

prezenty ślubne - serce - wesele.com.pl
Kwiaty i koperta to bardzo popularny prezent ślubny i jako już dość standardowy, powoli staje się nieco nudny. A skoro typowy prezent nie niesie elementu zaskoczenia, to może pomyślmy o czymś, co naprawdę zaskoczy nowożeńców? Zobacz jakie przygotowaliśmy pomysły na oryginalne prezenty ślubne.

Prezenty w formie przeżyć to nowy trend zyskujący coraz większą popularność. W sieci znajdziemy wiele portali oferujących nam niezapomniane atrakcje zebrane w katalog prezentów. Możemy wręczyć młodym karnet, z którego sami wybiorą odpowiednią dla nich pozycję lub, jeśli znamy ich gust, zdecydować się na coś niebanalnego.


Prezent ślubny - katalog atrakcji

Lot balonem, kurs masażu, sesja zdjęciowa, ale także romantyczny weekend dla dwojga, wizyta w SPA czy lot paralotnią. Oferta jest niezwykle szeroka. Warto dowiedzieć się nieco o zainteresowaniach nowożeńców. Jeśli lubią adrenalinę z powodzeniem możemy zafundować im skok ze spadochronem, lot helikopterem czy nawet kurs pilotażu. Dla domatorów i osób lubiących spokój idealnym rozwiązaniem jest pobyt w winnicy, degustacja czekolady czy kawy, lub wieczór spędzony w teatrze, połączony z romantyczną kolacją.

Uniwersalne prezenty weselne

Prezenty w formie przeżyć to obecnie nie tylko rozwiązanie na ślub. Z powodzeniem możemy wręczyć je na rocznicę ślubu, urodziny, komunię, a nawet Dzień Matki, zaręczyny czy wieczór panieński. Cieszą się wciąż rosnącą popularnością, co świadczy o ich atrakcyjności. Wybierając taki prezent na ślub mamy również pewność, że jest on oryginalny i na długo pozostanie w pamięci obdarowanego.

Prezent ślubny, który niesie radość

Zachwyt, szczęście, miłość, przyjemność, wzruszenie, odprężenie - zadbaj o to, aby Twój prezent niósł dobre emocje. Ślub to bardzo ważne i stresujące przeżycie - jeśli zdecydujesz się podarować Młodej Parze relaks w postaci SPA, masażu dla dwojga czy zabiegów na ciało, z pewnością docenią Twój gest. Idealny prezent ślubny nie musi być przedmiotem, który nowożeńcy postawią w domu (tym bardziej, jeśli mieszkają razem już od pewnego czasu - bardzo możliwe, że kupując sprzęt AGD wybierzesz artykuł, który Młodzi już mają w swoim mieszkaniu). Jeśli chcesz sprawić największą radość Młodej Parze, zastanów się jakich emocji chcesz im dostarczyć, a potem wybierz prezent, który będzie najbardziej odpowiedni do tego zadania.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top