Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Pomysły na plenerową sesję

Pomysły na plenerową sesję
Oryginalne zdjęcia ślubne można zrobić praktycznie wszędzie. Dla jej lepszego efektu warto się jednak już wcześniej zastanowić gdzie ją zrealizować. Wybór ciekawych miejsc jest olbrzymi. Miejsce jej realizacji jak i jej wygląd zależy tylko i wyłącznie od fantazji pary Młodej oraz fotografa.

Ciekawie wychodzą fotografie na tle opuszczonych budynków czy też starych fabryk. Często wykorzystywanym motywem są mosty. Miłośnicy naturalnego krajobrazu biorący ślub w okresie letnim mogą pomyśleć o zorganizowaniu swojej sesji w zbożu, makach lub na łące. Ważnym jest, aby przyszli Nowożeńcy dobrze przemyśleli, czego oczekują, jeśli nie będą zadowoleni z wybranego miejsca, fotograf nie będzie mógł przeprowadzić dobrej sesji.
 

Sesje ślubne w Białymstoku

W Białymstoku za tło dla sesji fotograficznej można obrać Pałac Branickich, Pałac Lubomirskich, Pałac Hasbacha czy też zespół bazyliki archikatedralnej. Ze względu na to, iż miasto to jest jednym z najbardziej zielonych w Polsce, takich terenów z pewnością tu nie brakuje. Park Centralny, Planty, Puszcza Knyszyńska, Białostockie Muzeum Wsi wystarczy dobrze się rozejrzeć, by znaleźć to, czego się szuka. Innym pomysłem może być realizacja sesji w zoo, na kortach tenisowych czy nawet na basenie.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top