Pokaz sztucznych ogni na weselu - idealne tło dla fotografii ślubnej

Pokaz sztucznych ogni na weselu - idealne tło dla fotografii ślubnej
Sztuczne ognie najczęściej kojarzymy z przywitaniem Nowego Roku. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby stały się one uzupełnieniem przyjęcia weselnego. W tym celu możemy skorzystać także ze specjalnych zestawów na pokazy pirotechniczne, z którymi uzyskamy zachwycające efekty. Mogą one również stać się wspaniałym tłem dla fotografii ślubnej.

Pokazy fajerwerków nie są jeszcze czymś powszechnym podczas przyjęć weselnych, ale cieszą się one coraz większym zainteresowaniem. Przede wszystkim wcale nie kosztują tak dużo, a poza tym dają niesamowity rezultat, który natychmiast przyciąga wzrok i stanowi podkreślenie rangi tego jedynego w swoim rodzaju wydarzenia, jakim jest ślub. Naprzeciwko potrzebom przyszłych nowożeńców wychodzą także firmy pirotechniczne, które mogą przygotować na zlecenie niesamowite pokazy.


Jak urządzić pokaz fajerwerków na wesele?

Zasadniczo mamy trzy możliwości – pierwsza z nich to zakupienie fajerwerków i odpalenie ich samodzielnie, druga to skorzystanie z usług firmy pirotechnicznej, która przyjedzie na miejsce i zorganizuje pokaz, trzecia to z kolei nabycie specjalnego zestawu na pokaz sztucznych ogni, który może być też spersonalizowany, na przykład można dopasować go do podkładu muzycznego czy pod względem rodzaju i liczby fajerwerków.


Warto wybrać specjalistów

Zdecydowanie najtańszym rozwiązaniem jest samodzielne kupno i odpalenie fajerwerków. Możemy kupić je w różnych sklepach, ale poza sezonem sylwestrowym trudno je dostać, szczególnie w mniejszych miejscowościach. Dlatego w takim przypadku możemy wybrać sklepy internetowe. Aby złożyć w nich zamówienie, musimy mieć co najmniej 18 lat. Niestety, nie zawsze efekt takiego pokazu jest zadowalający – czasami sztuczne ognie nie są odpalone równo, niektóre z nich nie wypalają, co także powoduje zagrożenie dla bezpieczeństwa. Dlatego na takie wydarzenia jak wesela lepiej postawić na profesjonalną pomoc. Firmy zajmujące się obsługą pokazów pirotechnicznych są jednak dość drogie, chociaż niewątpliwie możemy wtedy uzyskać przepiękny efekt. W związku z tym na wesela często wybierane są specjalne zestawy pirotechniczne, które mogą być też przyszykowane zgodnie z życzeniem klienta.


Fajerwerki jako idealne tło do zdjęć ślubnych

Sztuczne ognie wyglądają bardzo efektownie na zdjęciach, dlatego też można wykorzystać je do przygotowania niesamowitych zdjęć ślubnych. Tutaj możliwości są różnorodne, ale najlepiej, aby pokaz nie opierał się tylko i wyłącznie na fajerwerkach puszczanych w niebo, ale również na tych, które można zastosować przy ziemi, aby stały się one tłem do fotografii.


Ciekawe fontanny

Ciekawym wyborem mogą być specjalne fontanny wypuszczające z siebie migotliwe rozbłyski – można ułożyć je po obu stronach ścieżki, którą ma przechadzać się para młoda. Także kapitalnie będą wyglądać te zdjęcia, w których tle będą odpalone niskie fajerwerki, na przykład w postaci kręcącego się koła. Można też wykorzystać sztuczne ognie innych typów – wszystko zależne jest od oczekiwań klientów. Do zakupienia fajerwerków pojedynczych oraz specjalnych zestawów do pokazów sztucznych ogni zaprasza firma Pirosklep.

Polecane artykuły

Konkursy na zabawie weselnej Konkursy na zabawie weselnej
Na wielu polskich wsiach, także w okolicach Torunia, wciąż odbywają się typowe, staropolskie weseliska, trwające po kilka dni. Przygotowują je rodziny młodych, jak i oni sami. Takie prawdziwe polskie wesele charakteryzuje się między innymi tym, że or...
Czytaj więcej
Jakie są zalety organizowania wesela w hotelu? Jakie są zalety organizowania wesela w hotelu?
Planując wesele, Para Młoda ma do wyboru wiele miejsc na zorganizowanie wymarzonego przyjęcia. Począwszy od domów weselnych, przez sale Domów Kultury, hoteli, pensjonatów i kameralnych restauracji, a skończywszy na zabytkowych pałacach lub zamkach or...
Czytaj więcej
Wesele zorganizowane w ogrodzie Wesele zorganizowane w ogrodzie
Przygotowanie przyjęcia weselnego wymaga często sporo wysiłku. Znalezienie odpowiedniej sali, oprawy muzycznej, czy zaplanowanie menu i dekoracji to tylko niektóre z zadań czekających młodą parę. Jeśli chcesz mieć niezapomniane wesele, zastanów się n...
Czytaj więcej

Wasze komentarze (0)

  • Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
Top