Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl

Plenery fotograficzne Skierniewic

Plenery fotograficzne Skierniewic
Doskonałym miejsce do lokalizacji ślubnego pleneru zdjęciowego jest miasto Skierniewice wraz pobliskimi rejonami Równiny Łowicko - Błońskiej. Najpierw jednak potrzeba zadbać o właściwy wybór ślubnego fotografa.

Od północnej strony miasto otacza Puszcza Bolimowska, będąca częścią parku narodowego a od zachodu inny cel kreowania sesji plenerowych na tle przyrody – Las Zwierzyniec.


Sporo ciekawym plenerów

Wybór miejsc leśnych poszerzają tego typu kompleksy w Strobowie oraz Pamiętnej. Plenerem będzie również przepływająca wzdłuż wschodniej granicy miasta rzeka Rawka. Jeśli jednak fotograf ślubny (gdy zaproponuje coś od siebie) bądź nowożeńcy (ich życzenie traktowane jest priorytetowo) nie zechcą szukać plenerów poza Skierniewicami, znajdą je bez problemu w samym mieście. Tam doskonale nada się na sesję plenerową Brama parkowa, która również może poszczycić się naturalnym sąsiedztwem – nieco dalej w mieście znajduje się park pałacowy po obu stronach rzeki Łupi (miejsc na sesję zdjęciową jest tutaj multum). Państwo młodzi bardziej lubujący się w architektonicznych ujęciach zdjęciowych wybiorą chociażby kordegardę w kompleksu Osady Pałacowej. Ujmujące wrażenie sprawia pokrycie budynku czerwonym bluszczem.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top