Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Plenerowo w Szamotułach - czyli jak zrobić piękne zdjęcia

Plenerowo w Szamotułach - czyli jak zrobić piękne zdjęcia
Wybierając fotografa warto pamiętać, że w przypadku zdjęć, podobnie jak w przypadku każdej innej działalności artystycznej, liczy się jakość, a nie ilość. Ważne jest to, co będzie na Waszych zdjęciach, a nie ile ich dostaniecie.

Niektórzy fotografowie zaoferują setki, a w obecnej dobie szybkich aparatów cyfrowych być może nawet tysiące zdjęć, wypalonych na płycie DVD. W rzeczywistości jednak wcale nie otrzymacie za swoje pieniądze czegoś lepszego tylko dlatego, że fotograf oferuje Wam więcej zdjęć. Duża ilość fotografii nie jest tym, co może Wam powiedzieć, że ktoś jest dobrym fotografem. Wręcz przeciwnie. Jeśli fotograf oferuje zbyt wielu zdjęć, należy się zastanowić dlaczego oferuje ich aż tyle. Być może nie jest pewien jakości swoich prac, albo nie umie wybrać tych lepszych?


Szamotuły - plenery ślubne

Jak już wspomnieliśmy znacznie ważniejsze jest to co znajduje się na zdjęciach. Mieszkańcy okolic Szamotuł są w tej szczęśliwej sytuacji, że na miejscu jest sporo interesujących plenerów do zorganizowania sesji zdjęć ślubnych. Stary zespół zamkowy z piękną basztą, to jedno z najbardziej wymarzonych miejsc. Świetnie nadadzą się też okolice Rynku lub szamotulskiej Kolegiaty. Jest więc w czym wybierać, jeśli chodzi o tło dla zdjęć. A ich ilość na pewno nie jest najważniejsza.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top