Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Piękny plener w Kostrzynie Nad Odrą

Piękny plener w Kostrzynie Nad Odrą
To wyjątkowe miejsce o niezwykle bogatej historii, które inspiruje i przenosi w czasie o kilka wieków wstecz. Miejscowość ta została założona w XIII wieku, co sprawia, że zachowało się wiele cennych zabytków.

To właśnie wśród nich, warto jest zorganizować swoją sesję ślubną. Pozostałe ruiny zamku, czy twierdzy nadają atmosfery tajemniczości, których nie uzyskamy w sali fotograficznej.


Miasto doskonałe na ślub

Kostrzyn nad Odrą oferuje wspaniałe restauracje, gdzie doskonale można zorganizować wesele. Wszystko zachowane jest w starej stylistyce i odwiecznej melancholii, więc będzie to przyjazne miejsce dla tych, którzy lubują się w średniowieczu. Nie każdy bowiem lubi nowoczesne wnętrza. Para młoda i ich goście, będą czuli się tak, jakby uczestniczyli w czymś wyjątkowym i niepowtarzalnym. Dodatkowo, zdjęcia ślubne, wykonane na tak starym planie, będą przenosiły w czasie każdego, kto na nie spojrzy.


Piękne plenery na sesje ślubne

W Polsce jest coraz mniej takich miejsc, więc Kostrzyn nad Odrą jest bardzo atrakcyjnym miejscem. Warto też wybrać i ozdobić album na wzór średniowiecznego stylu. Wystarczy odrobina kreatywności, aby wykonać album, którego nie będzie miał nikt inny. Bliskość granicy z zachodem sprawia, że fotografowie ślubni mają sprzęt najlepszej jakości i są na bieżąco z nowinkami technicznymi w tej dziedzinie. Więc można wykorzystać nie tylko oryginalne pejzaże, lecz upiększyć je jeszcze dzięki nowoczesnej technologii fotograficznej. Jednym słowem, zdjęcia z Kostrzyna nad Odrą, będą jedyne w swoim rodzaju.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top