Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Piękne zdjęcia, w piękny dzień

Piękne zdjęcia, w piękny dzień
Uczucia, Emocje, Chwila, Piękno, Wzruszenia, Dynamika wydarzeń tego dnia powinna zostać uchwycona przez fotografów, pozwalając przetrwać i utrwalić cudowne chwile i wspomnienia, bez względu na upływ czasu oraz zmieniające się trendy i mody. Mają prowokować wzruszenia większe niż w chwili ich powstawania.

Jak wiadomo, zdjęcia są przechowalnią cudownych wspomnień. Ślub, to nie tylko goście i wesele, to przede wszystkim Wy i Wasze uczucie. I w tym wszystkim chodzi o to, żeby zatrzymać tę niepowtarzalne chwilę, to ulotne spojrzenie. Później ta chwila trwa tyle, co mgnienie oka, dokładnie tak samo jak otwarcie migawki, żyje tak długo jak można ją sobie przypominać. Wykonując zdjęcia podczas uroczystości ślubnych warto wybrać nietuzinkowe miejsce. Takim może okazać się właśnie Ciechanów, czyli miasto Północnego Mazowsza.


Piękne mazowieckie miejsca

Posiada ono bogatą historię i niesamowity Zamek Książąt Mazowieckich. Pozostaje on, niezmiennie, znakiem rozpoznawczym miasta. Prezentuje się dostojnie o każdej porze roku. Jest to miejsce spotkań ze średniowieczem. Zamek był też świadkiem bitew szwoleżerów, które przez kilka lat cyklicznie odbywały się na błoniach. Zamek, to najwspanialsza pamiątka kasztelańskiego grodu nad Łydynią i zarazem jeden z najciekawszych obiektów nizinnego budownictwa obronnego w Polsce. Stąd właśnie, to miejsce może stać się idealnym plenerem na zdjęcia ślubne.


Wgłąb miasta

Kolejnym miejscami wartymi sfotografowania jest Ratusz oraz Farska Góra. W panoramie Ciechanowa Ratusz stanowi piękny, architektoniczny akcent. Neogotycka budowla, wyróżnia się swoją lekkością i swoistym urokiem. Natomiast na Farskiej Górze znajdowało się pierwsze siedlisko ludzi na tym terenie. Na niej znajduje się dzwonnica Kościoła Farnego pod wezwaniem św. Józefa. Jest to jeden z najstarszych kościołów w okolicy. Oba miejsca są magiczne, tak jak Magiczny jest czas Waszego ślubu i wesela.


Niedaleko Ciechanowa

W pobliżu Ciechanowa, w Opinogórze, znajduje się także dobrze zachowany zespół parkowo-pałacowy, z Muzeum Romantyzmu. Jest on jednym z najbardziej atrakcyjnych obiektów w tym rejonie. Romantyczny park w stylu angielskim, wraz ze swoim zróżnicowanym drzewostanem i wieloma stawami rybnymi stwarza znakomity mikroklimat do robienia zdjęć ślubnych. Jak można wywnioskować, w Ciechanowie jest wiele cennych zabytków kultury i miejsc, które koniecznie trzeba zobaczyć będąc na terenie powiatu ciechanowskiego, a które będą stanowiły idealne tło Waszych ślubnych fotografii.

Autor: Paweł Hetnał

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top