Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Piękne zdjęcia ślubne

Piękne zdjęcia ślubne
Dla fotografa ślubnego wykonywanie zdjęć powinno nie być jedynie żmudną pracą, ale przede wszystkim wielką pasją. Wykonując zdjęcia ślubne fachowiec powinien starać się robić to z pozycji obserwatora.

Na wykonanych zdjęciach nie powinno zabraknąć widoku rozluźnionych twarzy przepełnionych emocjami. Przecież fotografia ślubna to uwiecznianie niepowtarzalnych obrazów. Dlatego zatrudniony przez Was fotograf musi starać się uchwycić najpiękniej jak tylko potrafi chwile, które mijają zbyt szybko, by można było je dostrzec gołym okiem.


Najwyższa jakość usług

Ponadto fotografa powinien zagwarantować usługi wysokiej jakości i profesjonalne podejście. Dużą wagę musi przywiązywać do estetyki i technicznej strony wykonywanych zdjęć. Tylko wtedy uwiecznione momenty przelane na zdjęcia wywołają uśmiech na waszych twarzach podczas ich oglądania za kilkadziesiąt lat. Mając do wyboru zdjęcia ślubne studyjne bądź plenerowe, zdecydowanie doradzamy to drugie wyjście. Zdjęcia wykonane na świeżym powietrzu będą zdecydowanie bardziej naturalne. Jednak można połączyć obie formy i kilkanaście zdjęć wykonać w studiu, a drugą połowę pod gołym niebem.


Plener ślubny - Brzeszcze

Brzeszcze są gminą położoną w obszarze Małopolski Zachodniej, na granicy województwa małopolskiego i śląskiego, będąc najdalej na zachód wysuniętą gminą Małopolski. W tym mieście jest wiele pięknych i ciekawych miejsc, gdzie warto udać się w celu wykonania fotografii ślubnych. Zdjęcia można zrobić na tle największego zabytku miasta, za jaki jest uważany XIX-wieczny kościół murowany w stylu neobarokowym pod wezwaniem św.Urbana, pod którego kamień węgielny położono w 1874 roku. Na uwagę zasługuje fakt, że jego dębowe ołtarze boczne w stylu barokowym zostały sprowadzone z Kościoła Mariackiego w Krakowie. Ponadto w Brzeszczach znajduje się bardzo dużo XIX wiecznych, przydrożnych kapliczek, obok, których również możecie wykonać zdjęcia ślubne.


Dowolny pomysł może być zrealizowany

Krajobraz miasta uległ poważnym zmianom po wybudowaniu kopalni na początku XX wieku. Mimo tego udało się zachować w nienaruszonym stanie kompleks stawów "Nazieleńce" i aleje dębowe prowadzące do dawnych dworów. Warto udać się właśnie tam i wykonać piękne fotografie, jak również na teren starorzecza Wisły. Zdjęcia ślubne można zrobić dosłownie wszędzie. Także na licznych obiektach sportowych, czy przed własnym domem. Wszystko zależy od pomysłowości młodej pary oraz fotografa. Ważne, by te zdjęcia przedstawiały poniekąd Wasze osobowości, a także podkreślały sprawy, którymi na co dzień się interesujecie. Na pewno dokonacie trafnego wyboru, czego Wam z całego serca życzymy!

Autor: Grzegorz Wieczorek

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top