Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl

Piękne walory sesji ślubnej w plenerze

Piękne walory sesji ślubnej w plenerze
Dobrze uchwycone spojrzenie pozostanie w Waszej pamięci na zawsze. Ten najważniejszy moment potrafi uchwycić jedynie profesjonalny fotograf. Dlatego tak istotny jest jego wybór przed uroczystością ślubno - weselną.

I to niezależnie od tego, czy zdjęcia wykonywane będą w studiu czy na świeżym powietrzu. Oczywiście, zdjęcia plenerowe są zdecydowanie piękniejsze i oryginalniejsze, ale najlepsi fotografowie również w studiu uchwycą wspaniałe uczucia, które towarzyszą Wam w tej podniosłej chwili. Jednak my koncentrujemy się bardziej na tym pierwszym, a więc plenerze ślubnym, polecając Wam miejsca w Pruszczu Gdańskim, do których warto się udać.


Realizacja oczekiwań pary młodej

Aby zdjęcia były jedyne w swoim rodzaju i promieniowało z nich piękne uczucie, zatrudniony przez Was fotograf musi spełniać pokładane w nim oczekiwania. Przecież ten dzień jest dla Was wyjątkowy i powinien zostać również wyjątkowo zapamiętany. Warto zatem najpierw zastanowić się nad wyborem miejsca, czasu. Czy będzie to studio czy plener, w dzień ślubu, a może kilka dni po uroczystości? My proponujemy ustalić sesję tak, aby nie kolidowała z różnymi obowiązkami, bo w przeciwnym razie stres tkwiący w młodej parze może częściowo zatrzeć wielkie szczęście na ich twarzach.


Plenery ślubne Pruszcza Gdańskiego

W Pruszczu Gdańskim jest wiele miejsc na ślubny plener. Warto wybrać się do parku spacerowego na rogu ulic Grunwaldzkiej i Mickiewicza oraz na deptak przy kanale Raduni. Polecamy to szczególnie tym parom, którym nie będzie przeszkadzał wzrok przechodniów. Natomiast wszystkim tym, którzy pragną pobyć w tym dniu tylko ze sobą i osobą wykonującą zdjęcia, radzimy wybrać się do Kościoła Podwyższenia Krzyża Świętego z 1367 roku. Jest to gotycka bazylika ceglana, złożona z prezbiterium, trójnawowego korpusu i czterobocznej wieży. Zdjęcia ślubne można zrobić we wnętrzu świątyni, które kryje - obok gwiaździstego sklepienia - także bogate, rzeźbione z drewna i polichromowane wyposażenie. Kilka fotografii warto wykonać również przed kościołem, gdzie znajduje się m.in. brama cmentarna wzniesiona w 1648 r.


W każdym miejscu może być ciekawie

Fotografie ślubne można wykonać dosłownie w każdym zakątku miasta. Może to być nawet zwykła ulica. Najważniejsze jest to, aby na twarzach młodej pary gościł uśmiech, a stres został wyeliminowany jeszcze przed pozowaniem do zdjęć. Wtedy te zdjęcia po kilkunastu latach będą bardzo miło wspominane, czego Wam serdecznie życzymy.

Autor: Grzegorz Wieczorek

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top