Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl

Piękna i zmysłowa moda ślubna

Piękna i zmysłowa moda ślubna
Wybór stylu sukni ślubnej ma wielkie znaczenie. Moda zatacza jednak szerokie kręgi i warto zwrócić uwagę na obowiązujące trendy. Oczywiście można nastawić się na coś tradycyjnego lub w stylu retro w odpowiednim kolorze.

Ślub i wesele jest to wydarzenie, które budzi w nas wiele uczuć i emocji. Z tego też względu organizując wesele warto jest zwrócić uwagę nawet na najdrobniejsze szczegóły. Z tego też względu, kiedy przygotowujemy się do wydarzenia, jakim jest wesele, weźmy pod uwagę modę ślubną, która w obecnym czasie jest bardzo nowoczesna, a tym samym zaskakująca. Oczywiście organizując ślub nie możemy pozwolić sobie na wybór ubrania niegustownego, dlatego bacznie prześledźmy, jakie propozycje najbardziej nam się podobają i jakie są teraz w modzie.


Moda sezonowa

Zwróćmy uwagę na fakt, ze w modzie tej można zauważyć sezonowość. Ważne jest to, bo ślub jest wydarzeniem ważnym w naszym życiu. Jeśli wybieramy dla siebie garnitur zastanówmy się, czy wybrać go w kolorze błękitny, beżowym, czarnym, grafitowym, czy też białym. Oczywiście ważny jest także wybór odpowiedniej do stroju koszuli, dlatego też wcale nie musimy wybrać białej, lecz tą, która pasuje do reszty naszego stroju. Dzięki temu będziemy wyglądać nie tylko pięknie, ale i elegancko. To sprawia, ze czujemy się komfortowo i niezwykle.


Suknia ślubna w stylu retro

W modzie zawsze historia zatacza koło i style, bądź trendy, które panowały jakiś czas temu powracają w nowych, albo i tych samych odsłonach. W sukniach ślubnych także można odkryć zarówno te uniwersalne ponadczasowe trendy, jak i style, zaciągnięte z minionych epok. Takie są właśnie sukienki ślubne w stylu retro.


Gustowne dodatki

Z kapelusikiem, małą woalką, z falbankami, często krótkie, bez koła, swobodnie puszczone w dół. Nie każdy salon sukien ślubnych nadąża za tak odważnymi kreacjami, ale z pewnością znajdziemy wiele katalogów, promujących ten styl. Moda ślubna na 2012 obfituje w retro, zwłaszcza z wykorzystaniem nakryć głowy, zamiast tradycyjnego welonu, czy z powrotem do pięknych i zwiewnych falbanek.


Zwróć uwagę na cenę

Taka suknia ślubna pasuje do Mercedesa z przedwojennych lat, czy do pięknej bryczki, jeśli ślub planowany jest w letniej scenerii, a także do fraku czy smokingu pana młodego. Tu jednak trzeba zaplanować większą kwotę w budżecie weselnym. Ponieważ suknie weselne w stylu retro są zdecydowanie droższe, od tych klasycznych, aczkolwiek z drugiej strony charakteryzują się finezją, wyszukanym i niepowtarzalnym smakiem.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top