Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Oryginalny ślubny prezent

oryginalny ślubny prezent w opakowaniu ze stokrotkami
W tym wielkim dniu podaruj nowożeńcom prezent, którego nigdy nie zapomną. Niemal każdy prezent jest dobry, w imię zasady, że liczy się gest. Są jednak prezenty, które budzą emocje, szczególnie zapadają w pamięć i stają się wspaniałym wspomnieniem z tej wyjątkowej uroczystości.

Każdy z zaproszonych gości pragnie podarować nowożeńcom wyjątkowy upominek, gdyż nie ma nic wspanialszego niż radość obdarowanego na widok prezentu jego marzeń. Jednak wielu z nas podczas przygotowań do ślubu bliskich zadaje sobie pytanie: Co wybrać? Czy postawić na klasykę? Kwiaty i gotówkę? A może zdecydować się na coś oryginalnego – jakąś atrakcję, która na długo pozostanie w pamięci nowożeńców?

Przygotowania do ślubu bliskich nam osób

Przygotowania do ślubu i wesela to nie tylko wybór pięknej sukienki na wesele, idealnie dopasowanego garnituru czy kwiatów, ale również słów życzeń dla Pary Młodej i oczywiście prezentu ślubnego. Co podarować Młodej Parze? Niejednokrotnie to pytanie spędza sen z powiek przyszłym gościom weselnym. Chcemy bowiem wybrać jak najlepiej, podarowując prezent, który zaskoczy nowożeńców i będzie naprawdę inny niż wszystkie. Jeśli nie znamy Młodej Pary tak dobrze by mieć pewność, że trafimy w ich gust, zdecydujmy się na bardziej klasyczne rozwiązania. Prezent ślubny dla bliższych znajomych może być nieco bardziej wyszukany. Od dłuższego czasu, coraz większą popularnością cieszą się nietypowe prezenty ślubne, które noszą w sobie nutkę nieprzewidywalności. Kto wszakże wpadłby na pomysł, że w ramach ślubnego prezentu otrzyma lot helikopterem czy kolację w restauracji po ciemku?

Pierwszy z pomysłów wymaga odwagi (i pewności, że mimo wszystko nie zabraknie jej nowożeńcom). Drugi natomiast stanowi doskonałą alternatywę dla miłośników kuchni i przeżyć smakowych. Restauracje oferujące posiłki po ciemku to dotychczas jedynie kilka miejsc w Polsce, w których możemy rozkoszować się smakiem wyjątkowych potraw. Dzięki panującym w nich egipskim ciemnościom, nasze zmysły są wyostrzone, a kolacja spożywana w ten sposób smakuje wspaniale. Istna rozkosz dla kubków smakowych.

Oryginalny prezent ślubny nie musi więc być drogi. Zadbaj o kreatywność i postaw na prezenty w formie przeżyć, a Twój podarunek zaskoczy i zachwyci Młodą Parę.

W poszukiwaniu idealnego prezentu na ślub

Lot balonem, skok ze spadochronu, wizyta w SPA... Brzmi nieprawdopodobnie, jednak coraz częściej tak właśnie prezentuje się lista ślubnych bestsellerów. Decydując się na taki prezent weźmy pod uwagę preferencje narzeczonych. Warto zorientować się, jakie są ich zainteresowania i pasje oraz czy wybrany przez nas prezent faktycznie sprawi im radość. Jeśli chcemy być oryginalni, ale jednocześnie podarować coś subtelnego i stylowego zdecydujmy się na wieczór w teatrze lub operze połączony z wykwintną kolacją, ekskluzywną degustację win, kurs masażu albo romantyczny wyjazd na weekend dla dwojga. Jeśli natomiast wiemy, że Młodzi są miłośnikami mocnych wrażeń, zafundujmy im kurs kitesurfingu, dzień w parku przygód lub spływ kajakowy. Z pewnością podczas takiej wyprawy nie będą się nudzić. Popularne są również tzw. gift vouchery. To karty podarunkowe pozwalające wybrać Młodej Parze dowolną pozycję z ekskluzywnego katalogu prezentów. Taka opcja świetnie sprawdza się wtedy, gdy nie wiemy, na co się zdecydować.

Wyjątkowy prezent ślubny - prosto z serca

Wybierając ślubny prezent pamiętajmy o tym, że najważniejsze jest to, by był dawany ze szczerego serca. Jeśli już zdecydowaliśmy się na nietypowy, oryginalny prezent ślubny i zastanawiamy się gdzie go szukać, zerknijmy na portale internetowe oferujące tego typu usługi. Ofertę jednego z nich można znaleźć na stronie http://www.katalogmarzen.pl/pl/k/prezent-slubny.

W sieci znajdziemy wiele porad oraz rankingów prezentujących najczęściej wybierane atrakcje. Takie informacje z pewnością rozwieją nasze wątpliwości i pomogą podjąć właściwą decyzję. Portale z prezentami ślubnymi to szereg atrakcyjnych ofert i niezapomnianych rozrywek, które zadowolą nawet najbardziej wymagających. Katalogi prezentów ślubnych świetnie spełniają swoją rolę – dają mnóstwo inspiracji na prezenty, które na długo pozostaną w pamięci Państwa Młodych.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top