Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Organizujemy wesele w Chorzowie

Organizujemy wesele w Chorzowie
Organizacja wesela zawsze przysparza bardzo wiele radości, ale i niestety ogromną dawkę nerwów. Nie tylko Wy będziecie mieć wielki stres, ale również Wasi rodzice i najbliżsi. Co zrobić, aby oszczędzić sobie wielu przykrych niespodzianek? Na początek zastanówcie się, czy chcecie organizować wesele sami, czy wolicie, aby zajął się tym profesjonalista. Oczywiście wszystko zależeć będzie od Waszego budżetu.

Musicie jednak wiedzieć, że organizator jest w stanie wynegocjować niższe ceny, przez co większość tych różnic pokryje jego honorarium. W Chorzowie lub okolicach znajdziecie na pewno co najmniej kilka takich firm.

Od czego zacząć?

Jeśli jednak zdecydowaliście się organizować sobie uroczystość sami, warto zastanowić się nad kilkoma aspektami. Przede wszystkim: kto będzie finansował wesele? Coraz częstszą praktyką staje się opłacanie wszystkiego samodzielnie przez młodą parę. Po pierwsze dlatego, że statusy młodych ludzi są coraz wyższe i zwyczajnie ich na to stać, a poza tym chcą, aby ten dzień był w stu procentach ich. Niestety, jeśli pieniądze płyną z kieszeni rodziców, którzy w dodatku nie należą do specjalnie liberalnych, zaczynają pojawiać się problemy.

Różne poglądy na sprawy organizacyjne

Przyszli małżonkowie wyobrażają sobie pewne rzeczy nieco inaczej, natomiast rodzice i teściowie mają inny pogląd. Ważne wtedy, aby znaleźć stosowny kompromis lub za własne fanaberie zapłacić sobie samemu. Trzecią, równie popularną opcją, jest branie kredytu na urządzenie wesela. Para młoda pożycza pieniądze z banku lub od kogoś. Głównie są to sumy na zaliczki, aby potem spłacić resztę ze środków uzyskanych w formie prezentów.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top