Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Niezapomniane wrażenia - sesja ślubna

Niezapomniane wrażenia - sesja ślubna
Zdjęcia ślubne są odzwierciedleniem emocji, które panują podczas tych niezwykłych dni. Zachęcamy młodych ludzi, aby uwiecznili uczucia, którymi nawzajem siebie darzą na ślubnych fotografiach. Dzięki temu po latach będą mogli pochwalić się tymi zdjęciami swoim dzieciom, bliskim, znajomym i przyjaciołom.

Zatrudniony przez Was fotograf powinien opowiedzieć Waszą historię. W zdjęciach zamknąć Wasze szepty, każde spojrzenie pełne miłości i czułości oraz łzy szczęścia. Fachowiec powinien zdecydowanie dostosować się do indywidualnych gustów młodej pary (w żadnym wypadku odwrotnie!). To muszą być Wasze zdjęcia, z których będziecie bardzo zadowoleni.


Dobry fachowiec gwarantem jakości

Powinnością każdego fotografa ślubnego jest coś więcej, niż tylko przygotowanie kolekcji pięknych zdjęć. Fachowiec powinien udokumentować przeżycia, utrwalać radości, łzy i emocje. Zdjęcia ślubne mają być przede wszystkim jego pasją i wielkim wyzwaniem. A stworzony album ślubny musi być dokumentem przeżyć, w którym staramy się uczynić ten dzień niezapomnianym, zachować go w światłach, cieniach i kolorach.


Urokliwe zakątki Brzeska

W Brzesku jest wiele pięknych i ciekawych miejsc, gdzie możecie wykonać sesję ślubną. Na pewno zdjęcia można wykonać na tle ceglanego, piętrowego Ratusza z wieżą, w stylu neogotyckim, pochodzącym z 1909 r. Jest jednym z najstarszych obiektów zabytkowo-historycznych mieszczących się w centrum Brzeska. Równie piękne zdjęcia wyjdą zapewne na tle Pałacu Goetza - dawnej siedziba Goetzów Okocimskich, właścicieli i twórców Browaru Okocim. Będzie to duża gratka nie tylko dla miłośników historii, ale również przyrody, gdyż wokół pałacu znajduje się zespół ogrodowo-parkowy z ponad 55 gatunkami krzewów i drzew.


Piękne okolice rynku

Zdjęcia w Brzesku warto również wykonać obok pomnika św. Floriana, wzniesionego w 1731 r. W1906 r. został ustawiony na środku Rynku Starego Miasta. Ostatnie prace restauratorskie poczyniono kilka lat temu. Jest najstarszą tego typu rzeźbą we wschodniej części województwa małopolskiego, a przy tym artystycznie najdoskonalszą i najstarszą z tego rodzaju zabytków w regionie. W Rynku znajdują się także zabytkowe kamieniczki, które utrzymane są w stylu elektrycznym z elementami secesji.


Na łonie natury

Natomiast miłośnikom przyrody polecamy udanie się do wspomnianego już wcześniej parku krajobrazowego Jana Albina Goetza. W centrum parku znajduje się neobarokowy i neorokokowy pałac w stylu wiedeńskim. Zdjęcia w parku można zrobić na tle kilkunastu gatunków drzew, takich jak chociażby choiny kanadyjskie, tulipanowce amerykańskie, jaśminowce czy berberysy. Pomysłów na piękne zdjęcia ślubne w Brzesku jest wiele. Wybierzcie te, które najbardziej odpowiadają Waszym zainteresowaniom i codziennym pasjom. Na pewno będzie to trafny wybór.

Autor: Grzegorz Wieczorek

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top