Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl

Niezapomniane ujęcia w wyjątkowej scenerii

Niezapomniane ujęcia w wyjątkowej scenerii
Zdjęcia ślubne to jedna z najważniejszych pamiątek w naszym życiu. W fotografii ślubnej specjalizuje się obecnie wielu ludzi, warto jednak w tej podniosłej chwili zainwestować w fachowca z najwyższej półki.

Po latach przecież, spoglądając na te zdjęcia, będziemy wspominać nasze najwspanialsze momenty i warto aby te chwile były utrwalone w sposób fachowy.


Wybór odpowiedniego fotografa ślubnego

Jak znaleźć dobrego specjalistę w tym względzie? Najlepiej kierować się opinią znajomych. Gdy jednak nie mamy takiej sposobności, warto wcześniej osobiście porozmawiać z fotografem, zbadać jego wcześniejsze dokonania, i np. zapytać do której godziny wykonuje swoją pracę. Wielu fotografów robi zdjęcia jedynie do oczepin, zapominając, że po nich też może nadarzyć się wiele ciekawych ujęć podczas biesiady weselnej.


Fotografie w plenerze uatrakcyjnią album ślubny

Aby dodać wyjątkowości naszemu albumowi ślubnemu warto udać się na sesję plenerową. Ciekawych scenerii do tego typu zdjęć nie brak w Nowym Dworze Mazowieckim. Nie wytężając nazbyt wyobraźni, możemy pokusić się o najprostsze metody, a więc po prostu wyjść w teren i czekać na nadarzające się natchnienie. Proste metody bowiem są często najskuteczniejsze. I tak w tym mazowieckim mieście możemy udać się na główną arterię miasta, ulicę Warszawską i tam z bram kamienic uczynić tło naszych fotografii. Przez Nowy Dwór szeroko płynie rzeka Wisła. Dla młodych bardziej optujących za łonem natury, dobrym miejscem na sesję może okazać się piaszczyste wybrzeże królowej polskich rzek, a także przylegające do niej gęste lasy. Niezwykle atrakcyjnym obiektem jest także most na Wiśle, który już sam w sobie jest romantyczny, a jeżeli na jego tle znajdzie się para szczęśliwych ludzi, to możemy być pewni, że zdjęcia z tego miejsca będą niezwykłe.


Kompleks Modliński

Nic jednak nie doda smaczku naszemu albumowi jak sceneria Twierdzy Modlin. To właśnie w tym miejscu decydowały się często nie tylko losy historii Polski, ale i całej Europy. Mury Twierdzy powstały w 1806 roku na polecenie samego Napoleona Bonaparte. Następnie Modlin został rozbudowany przez Rosjan, by stać się wówczas największym obiektem fortyfikacyjnym w Europie. To miejsce jest istnym rajem dla fotografa, który może przenieść młodą parę, z pomocą odpowiednich rekwizytów, w dobę epoki romantyzmu. W kompleksie modlińskim znajduje się stary spichlerz, który posłużył w filmie Pan Tadeusz za zamek Horeszków. To oczywiście też znakomita lokalizacja na sesję dla miłośników militariów. Warto też wspiąć się na tzw. "wieżę czerwoną", by sfotografować się na tle wideł Narwi i Wisły. Równie atrakcyjnym miejscem dla sesji plenerowej jest znajdująca się w dzielnicy Modlin wojskowa baza lotnicza, która już niebawem ma być zaadoptowana na cele cywilne.

Autor: Paweł Hetnał

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top