Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Nietypowa zabawa weselna

Nietypowa zabawa weselna
Zazwyczaj na myśl o weselu przed naszymi oczami staje obraz tradycyjnego przyjęcia weselnego z oczepinami oraz różnymi zwyczajami, związanymi z tym szczególnym dniem. Obecnie dużą popularnością cieszą się także alternatywne formy imprez.

W dzisiejszych czasach wiele osób decyduje się na luźną imprezę w loftowej przestrzeni z dobrym DJ-em lub ekipą grającą "na żywo" zamiast hucznego wesela i tradycyjnych poprawin. Imprezy takie wyróżnia także ciekawe, niestandardowe menu, czy też wystrój zaaranżowany przez znaną designerkę. W zależności od upodobań i gustów niektóre osoby nie wyobrażają sobie swojego wesela bez tradycyjnych oczepin, czy taż zabaw dla gości, natomiast inni są zwolennikami takich nietypowych eventów.
 

Planowanie wesela

Zwolennicy tego typu imprez, uważają je za doskonały sposób, aby uniknąć nie wszystkim przypadającym do gustu kłopotliwych zabaw weselnych, czy też wiejskich przyśpiewek, będących standardowym repertuarem na weselach. Jest jednak wielu zwolenników tradycyjnych wesel, którzy uważają że duże imprezy, mające zastąpić wesele, wzorowane są zachodnią modą. Decydując się na tego typu przyjęcie należy wziąć pod uwagę na ile różni się w kosztach taka alternatywna forma zabawy, gdyż finanse z pewnością odgrywają istotną rolę i zdecydowanie maja największy wpływ na naszą decyzję odnośnie rodzaju organizowanej przez nas imprezy. Duże znaczenie ma także czas organizacji, który w tym przypadku jest o wiele krótszy, dzięki czemu, tego typu imprezy cieszą się powodzeniem wśród par, które planują szybko się pobrać oraz nie mają zbyt dużo czasu na zorganizowanie przyjęcia.
 

Impreza w plenerze

Dużym zainteresowaniem cieszą się także wesela w plenerze, czyli pod gołym niebem, odbywające się w pięknej scenerii. Decydując się jednak na organizację tego typu imprezy, należy się liczyć z tym, iż w dużej mierze powodzenie przyjęcia zależne jest od pogody. Istnieje jednak wiele firm, także w Gliwicach, które specjalizują się w organizacji tego typu uroczystości oraz oferują wynajem namiotów, altan, czy też specjalnych baldachimów dla Pary Młodej. Ponadto w namiotach znajdują się są dmuchawy ciepłego powietrza. Dopełnieniem imprezy jest wynajęcie odpowiedniej firmy cateringowej oraz sprowadzenie księdza, który udzieli ślubu. Dodatkowy komfort podczas imprezy zapewniają lampy przeciw owadom, natomiast płonące pochodnie zapewniają dodatkowy urok.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top