Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl

Nietypowa sesja ślubna

Nietypowa sesja ślubna
Ślub to taka chwila w życiu każdego z nas, której za żadne skarby nie chcemy zapomnieć. Warto uwieczniać ważne wydarzenia na fotografiach, które są najlepszą pamiątką z tak szczególnego dnia. Rola fotografa jak widać jest szczególna.

Obecnie zdjęcia studyjne, na sztucznym tle wychodzą już z mody. Coraz częstszym zjawiskiem są zdjęcia w bardzo nietypowych miejscach, takich jak stara fabryka, opuszczone tory kolejowe, ruiny budynków, czy też chociażby pusty basen.
 

Kreatywność to podstawa

W zależności od upodobań i zamiłowań pary młodej, możliwe są także zdjęcia w czasie lotu balonem, jazdy konnej, na polu golfowym, lub też na korcie tenisowym. W dzisiejszych czasach kreatywność jest kluczową sprawą i niezbędną kwestią podczas sesji zdjęciowej. Coraz bardziej wymyślne i zaskakujące pomysły, zarówno par młodych jak i fotografa, owocują nietypowymi fotografiami na ostatnim piętrze budynku lub też w tramwaju.
 

Realizacja szalonych pomysłów

Najbardziej popularne są dzisiaj zdjęcia industrialne w opuszczonych budynkach, w ich ruinach, na tle zabytkowych miejsc, lub też w centrum miasta. W Zgierzu znajduje się kilka ciekawych miejsc, które mogą stworzyć niezwykłą scenerię Waszej sesji zdjęciowej. Jednym z nich są klasycystyczne domy z XIX wieku. Za wyjątkowe tło posłużyć mogą także Plac Stu Straconych i Pałac Ślubów znajdujący się w neoklasycystycznym pałacu, pochodzącym z XIX wieku. Mieszczące się w wschodnio-centralnej części Zgierza Nowe Miasto posiada unikalny układ urbanistyczny dzielnicy z XIX wieku, co z pewnością nadaje mu wyjątkowego uroku. Obecnie bardzo modne są także zdjęcia w wodzie, w której para młoda może się swobodnie zanurzyć. Zgierz położony jest nad rzeką Bzurą, która może posłużyć na tą okoliczność. Wystarczy tylko odrobina swobody i szaleństwa, aby uzyskać niezwykłe i niepowtarzalne forografie.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top