Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl

Niesamowity plener ślubny

Niesamowity plener ślubny
Aktualnie większość zdjęć ślubnych jest wykonywanych na papierze fotograficznym w postaci wielkoformatowych odbitek. Najlepiej sprawdza się w tym celu papier marki Kodak Professional Endura, będący dedykowanym do w pełni profesjonalnych odbitek cyfrowych.

Odbitki takie pozwalają uwieczniać piękne zdjęcia z sesji plenerowych w znakomicie prezentujących się miejscach Kędzierzyna-Koźla. Mowa tu przede wszystkim o robieniu fotografii ślubnych w rejonie śluzy wodnej oraz pieszej kładki nad nią.


Sławęcice i tutejsze plenery

Bardziej tradycjonalni Państwo Młodzi ucieszą się z sesji fotograficznej w pobliskim zespole parkowo-pałacowym w Sławęcicach, gdzie będą mogli pozować na tle późnoklasycystycznego domu ogrodnika, barokowego pawilonu ogrodowego czy przed wejściem do pałacu. Prócz specjalnego papieru Kodak, fotograf ślubny z Kędzierzyna-Koźla ma do dyspozycji wszelkie pozostałe rodzaje papieru. Może on naświetlać obrazy o różnej wielkości – jeżeli klient sobie tego zażyczy, to największe z nich mogą osiągać 60 centymetrów szerokość oraz 2 metry długości. W przypadku komputerowych plików do naświetlania, preferowanymi formatami są JPEG a także TIF.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top