Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl

Niepowtarzalne fotografie ze ślubu i wesela

Niepowtarzalne fotografie ze ślubu i wesela
Wybór fotografa ślubnego stanowi wielki dylemat dla przyszłych nowożeńców. Tym bardziej, że obecnie trwa wielka walka, gdyż jest bardzo dużo dobrych fotografów z dużym bagażem doświadczeń w tej branży. Zatem jakimi kryteriami kierować się przy wyborze tego właściwego?

Na pewno poszukiwania musicie rozpocząć na samym początku przygotowań do ślubu. Wiadomo przecież, że im fotograf bardziej znany i rozpoznawalny tym trudniej o wolny termin. Obecnie każdy profesjonalny fotograf ma własną stronę internetową, na której prezentuje dokonania w postaci wykonanych już wcześniej ślubnych zdjęć. Oglądnijcie jak najwięcej zdjęć danego fachowca i zastanówcie się, czy styl wykonywania tych fotografii odpowiada Waszym oczekiwaniom. Jak już wybierzecie kilku z nich, koniecznie skontaktujcie się w celu zbadania dostępności terminu, a następnie omówienia oferty i ustalenia ceny.


Rola opinii innych klientów

Nieraz można usłyszeć opinie, że zatrudnienie fotografa ślubnego jest zbędne, gdyż ktoś z rodziny również może wykonać piękne zdjęciach. Jednak prawda jest taka, iż aby zrobić dobre zdjęcia ze ślubu, trzeba mieć umiejętności oraz wielką pasję. Tylko profesjonalny fotograf wejdzie w niedostępne miejsca, stanie w kościele tyłem do ołtarza i nic nie zrobi sobie z zebranych w kościele gości, którzy bacznie śledzą każdy jego krok. Na takie coś na pewno nie zdecyduje się osoba z rodziny, przez co zdjęcia nie będą tak atrakcyjne co w przypadku wykonywania ich przez zatrudnionego fotografa. Kłobuck to miasto położone jest na pograniczu Wyżyny Wieluńskiej i Obniżenia Krzepickiego. Leży nad rzekami Białą Okszą i wyznaczającą wschodnią granicę miasta – Czarną Okszą - prawymi dopływami Liswarty. W tym mieście jest wiele ładnych miejsc, w których możecie pozować do ślubnych zdjęć.


Rezerwat i piękno przyrody

Na terenie miasta Kłobuck w odległości 2 km na południe od śródmieścia zlokalizowany jest rezerwat leśny Dębowa Góra. Swoje kroki powinny skierować tam głównie pary, które są miłośnikami przyrody. Na terenie rezerwatu możecie wykonać zdjęcia na tle szeregu gatunków roślin znajdujących się pod ochroną, a do takich należą: śnieżyczka przebiśnieg, wawrzynek wilczełyko, bluszcz pospolity, kopytnik pospolity, pierwiosnek wyniosły, konwalia majowa czy też przytulia wonna. Ponadto od północy i południowego zachodu Kłobuck otaczają kompleksy leśne. Lasy zajmują powierzchnię 4576 ha, z czego 3183 ha stanowią lasy państwowe.


Kłobuck i jego zabytki

W Kłobucku znajduje się również wiele zabytkowych miejsc. Zdjęcia możecie wykonać na tle zabytkowego kościoła Marcina i Małgorzaty czy też Pałacu w Kłobucku-Zagórzu, z przełomu XVIII i XIX wieku, który jest przykładem neogotyckiej architektury rezydencjalnej.
Także do rejestru zabytków wpisany jest układ urbanistyczny centrum miasta. Głównymi jego elementami są czworokątny rynek i charakterystyczna, nieregularna, siatka odchodzących od niego ulic. Zachęcamy do wykonania właśnie w tym miejscu kilku zdjęć. Życzymy udanej sesji ślubnej w tak pięknej miejscowości, jaką jest Kłobuck

Autor: Grzegorz Wieczorek

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top