Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Największe targi ślubne w Polsce

Największe targi ślubne w Polsce
Pewnie nie raz widziałaś reklamy targów ślubnych. Zastanawiasz się czy warto się wybrać? Z pewnością, bo można tam nie tylko oglądać, ale też wybierać i zamawiać produkty. W dodatku ze sporymi zniżkami! Na które targi ślubne najlepiej pojechać?

Jeśli szukasz inspiracji dla twojego wesela, nie ma lepszego miejsca do odwiedzenia niż targi ślubne. Można oczywiście szukać w Internecie, ale dopiero odwiedzenie takiego miejsca, rozmowa ze specjalistami oraz zobaczenie na własne oczy najnowszych modeli sukien, dekoracji i innych detali, dają wyobrażenie o tym, co można wykorzystać na własnym ślubie. Na co czekać? Dowiedz się, na które targi ślubne pojechać!
 

Na początku roku odbywa się wiele targów

Początek roku to właśnie sezon na targi, odbywają się one w wielu dużych miastach, najczęściej w styczniu. Warto zaplanować wizytę przynajmniej na jednych, może być ona świetną zabawą, ale także dać dobry pogląd na to, jak powinien wyglądać twój ślub, a także na ceny usług. Choć, aby wziąć udział w targach, trzeba wykupić bilet, to zaplanowane tam atrakcje wystarczą na cały dzień wrażeń. Jakie targi odwiedzić? Z pewnością te największe, gdzie największa liczba podwykonawców ma swoje stoiska. Oto największe targi ślubne w Polsce 2016!
 

Targi ślubne w Poznaniu – Wielka Poznańska Gala Ślubna

Zdecydowany numer jeden na liście największych targów w Polsce. Poznań przyciąga dużą liczbą wystawców oraz ciekawymi pokazami scenicznymi, które w przyszłym roku będzie prowadził Tomasz Kammel. W planie są pokazy mody ślubnej, koncerty, pokazy taneczne i wiele innych. Organizatorzy targów zachęcają nie tylko do oglądania, ale także podejmowania decyzji i zamawiania kolejnych usług ślubnych od razu. “U nas masz dostęp do sprawdzonych ofert ślubnych oraz poznajesz godnych zaufania Usługodawców i Sprzedawców! Ponadto oszczędzasz czas i pieniądze – tylko na naszych targach zamawiasz z rabatem gwarantowanym, a ponieważ wszystko masz pod jednym dachem, to wydajesz mniej na telefony i transport (nie jeździsz z miejsca w miejsce)” - piszą w oświadczeniu na stronie internetowej. W dodatku, jak przyznają, targi poznańskie to pierwsze z serii polskich targów ślubnych, dlatego wystawiający się podwykonawcy mają sporo wolnych terminów, dlatego będzie w czym wybierać.

Kiedy i gdzie? 17 stycznia 2016, Międzynarodowe Targi Poznańskie, Pawilon nr 3, ul. Głogowska. Koszt biletu to 21 PLN.

Strona internetowa Wielkiej Gali Poznańskiej

 


Targi ślubne w Warszawie – Polska Gala Ślubna

Targi warszawskie także oferują wiele atrakcji. Jak to bywa z reguły, dla uczestników targów przewidziane są specjalne promocje, zatem ceny na targach są niższe, niż na rynku. Organizatorzy informują, że będzie możliwość dokonywania także zakupów hurtowych. Kolejną korzyścią jest wyprzedaż kolekcji ślubnych z roku 2015, które będą przecenione o nawet 80%. To świetna szansa, aby zakupić nową suknię ślubną po naprawdę niskiej cenie. Organizatorzy oferują także wiele darmowych usług np. porady stylistów oraz próbne makijaże lub fryzury. Nieodłącznym elementów targów są także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. W programie przewidziano także dyskusje ekspertów i pokazy mody ślubnej.

Kiedy i gdzie? 16-17 stycznia 2016, Pałac Kultury i Nauki. Koszt biletu to 25 PLN.

Strona internetowa Polskiej Gali Ślubnej

 


Targi ślubne w Krakowie – Małopolskie Targi Ślubne

Największa tego typu impreza w południowej Polsce. We wcześniejszych edycjach uczestniczyło ok. 200 firm oraz ok. 5000 zwiedzających. Choć na targach może być tłok to i tak jest to bez porównania lepsze niż jeżdżenie po całym mieście w poszukiwaniu podwykonawców, jak zapewniają organizatorzy. Targi ślubne w Krakowie oferują możliwość skorzystania z porady stylisty oraz konsultanta ślubnego, a także skosztowania wyrobów cukierniczych czy innych, które potem można włączyć we własne menu weselne. Na zewnątrz będzie można obejrzeć różne pojazdy, którymi można pojechać do ślubu, w tym zabytkowe. Jeśli zastanawialiśmy się nad takim transportem, to idealny moment, aby sprawdzić, czy nam odpowiada. „Narzeczeni i ich rodzice powinni odwiedzić targi ślubne, a zdobyte tam informacje spożytkować później na swej rodzinnej uroczystości. Nasze targi to wyjątkowo widowiskowa impreza. Patronami medialnymi imprezy są Informator "SUFLER Młodej Pary", Dziennik Polski, Radio ESKA i TVP Kraków” - zapewniają organizatorzy.

Kiedy i gdzie? 31 stycznia 2016, Centrum Targowe CHEMOBUDOWA - Kraków ul. Klimeckiego 14. Koszt biletu to 15 PLN.

Strona internetowa Małopolskich Targów Ślubnych


 

 

Targi ślubne na tej samej zasadzie odbywają się także w innych dużych miastach w Polsce. Czy warto się na nie wybrać? Wyobraź sobie, że podczas jednego dnia masz możliwość zobaczenia różnych opcji i wybrania najlepszej, a zaraz potem zamówienia produktu. Może to być sala ślubna, suknia, czy fotograf, wszystko załatwione w ciągu jednej wizyty na targach. Jeden dzień i przygotowania do ślubu stają się znacznie łatwiejsze. Dlaczego nie spróbować?

Autor: Kinga Jaromin

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
Top