Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Najlepsze pomysły na plener

Najlepsze pomysły na plener
Jaki jest najlepszy pomysł na ślubną sesję plenerową, aby zdjęcia były innowacyjne i jedyne w swoim rodzaju? Najważniejsze, to wybrać dobrego fotografa, z nowoczesnym spojrzeniem, wykazującym się kreatywnością i pomysłowością.

Na jego barkach spoczywa odpowiedzialność za realizację zdjęć oraz aura otaczająca całą sesję. Fotograf powinien zadbać o odpowiednie przygotowanie, porozmawiać z Wami na temat zainteresowań, oczekiwań wobec niego i organizacji tego dnia. Wybór najpiękniejszego miejsca na zdjęcia zależy od Was i inwencji profesjonalisty.


Porównanie kilku ofert

Warto, skontaktować się i spotkać z kilkoma fotografami, aby podjąć dobrą decyzję. To właśnie dzięki fotografii będziecie mogli w każdej chwili swojego życia wrócić do najpiękniejszego momentu w Waszym życiu. Znowu poczuć radość, może nawet łezka zakręci się w oku, gdy przypomnicie sobie emocje towarzyszące Wam w dniu Ślubu. Radujący się goście, zabawne sytuacje, to wszystko jest nie do powtórzenia. Dlatego ta decyzja jest tak ważna.


Może romantyczne "Wasze" miejsce?

Sesję ślubną możecie zorganizować w miejscu poznania, pierwszej randki, czy oświadczyn. Ważne abyście czuli się swobodnie i spontanicznie. W Mysłowicach polecamy Centralne Muzeum Pożarnictwa, gdzie przy zabytkowych wozach strażackich, możecie zorganizować imponującą sesję. Nie możecie ominąć słynnej Przewiązki nad ul. Powstańców z 1907 roku. Secesyjna zabudowa będzie ciekawym tłem, zarówno jak panorama starej kopalni mysłowickiej.


Coś standardowego?

Tradycjonaliści mogą wybrać się do jednego z wielu mysłowickich parków – Promenada Park, czy Słupna Park rewelacyjnie nadają się na zdjęcia. Kompleks sportowy – w sukni ślubnej z piłką w ręce, stojąc na bramce, czyli zabawne zdjęcia z boiska. Fotografie w basenie miejskim lub jeziorze zachwycą wszystkich, jeżeli tylko nie jest Wam żal sukni i garnituru ślubnego. Najważniejsza jest dobra zabawa!


Pamiątka na lata

Zdjęcia ślubne były, są i będą najtrwalszą pamiątką jaka zostanie Wam po ślubie. Z biegiem czasu wspomnienia zacierają się. Dlatego cieszcie się tą chwilą najlepiej jak potraficie. Fotografie dostarczą Wam wielu emocji i refleksji, gdy będziecie je za kilkanaście lat przeglądać.

Autor: Dagmara Sporysz

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top