Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Najciekawsze życzenia ślubne

Ciekawe życzenia ślubne - pusty karnet - wesele.com.pl
Dzień ślubu jest jednym z najbardziej emocjonujących, stresogennych przeżyć naszego życia. Oczywiście przede wszystkim jeśli jest to dzień naszego ślubu. Wybierając się jednak na wesele jako gość, również przeżywamy mniejsze lub większe stresy. Jednym z nich jest moment przekazywania gratulacji i życzeń ślubnych. Jak sprawić by nasze życzenia ślubne były naprawdę wyjątkowe?

Aby Twoje życzenia były nieszablonowe, skorzystaj z pomysłów jakie przygotowaliśmy. A może zainspirujemy Cię do stworzenia własnego sposobu na składanie życzeń? Dowiedz się jak sprawić, aby życzenia ślubne były ciekawe.

A gdyby tak złożyć życzenia ślubne po śląsku?

Jeśli chcesz aby życzenia, które złożysz Młodej Parze były "szyte na miarę", koniecznie zastanów się co zrobić by były naprawdę wyjątkowe. Być może znasz ciekawe zainteresowania Pana Młodego lub wiesz, że Panna Młoda wychowała się w typowym, śląskim domu z tradycjami. Koniecznie uwzględnij to tworząc treść swoich życzeń i gratulacji. Możesz na przykład złożyć życzenia ślubne po śląsku. Oczywiście nie musisz być perfekcyjny w wymowie - jeśli nauczysz się ich na pamięć, z pewnością Państwo Młodzi wybaczą pomyłki. Z pewnością takie życzenia zapadną im w pamięć.

Zobacz przykład śląskich życzeń jakie znaleźliśmy w sieci:

Dzisio je jedyn z nojważniyjszych dni Waszego już terozki życio pospołu.
To je poczontek drogi, kero żeście se razym obrali.
Kerom razym bydziecie cisnyć.
Winszuja Wom cobyście bez ta droga ino razym jechali.

Podaruj Parze Młodej na pamiątkę... życzenia!

Składając życzenia młodej parze, możesz zdecydować się na ciekawą formę, która stanie się pamiątką dla nowożeńców. Mogą to być życzenia w formie pudełka, plakatu lub po prostu w formie przepięknej, ciekawej kartki.. O tym jak przygotować życzenia w interesującej formie pisaliśmy w artykule o Życzeniach ślubnych od serca - przeczytaj i dowiedz się jakie jeszcze formy może przybrać Twoja niespodzianka ślubna.

Weselna Księga Gości

Coraz większą popularność zyskują weselne księgi gości, w których weselnicy nie tylko mogą się podpisać zostawiając pamiątkę po swojej obecności na ślubie, ale także zapisać kilka słów dla Pary Młodej lub coś... narysować. Weselna Księga Gości może także przyjąć zupełnie nietypową formę, na przykład sporej drewnianej ramy z szybą za którą goście weselni wrzucają drewniane serduszka, które wcześniej podpisują. Sama księga może być również fotoobrazem przedstawiającym drzewo - weselnicy podpisują się na jego listkach tworząć jedyną w swoim rodzaju pamiątkę ślubną. Gdy już wszyscy uczestnicy wesela dopiszą się w księdze, przekażcie ją Młodej Parze z życzeniami od wszystkich zebranych. Będzie to z pewnością wzruszająca chwila i wspaniały prezent dla nowożeńców.

Niewątpliwie rozwiązanie te jest jedynym słusznym, gdy warunki pogodowe nie pozwalają na składanie życzeń przed wyżej wspomnianym kościołem. Nierzadko, a właściwie bardzo często, składaniu życzeń, towarzyszy to co bardzo przyjemne dla Pary Młodej – otrzymywanie prezentów od gości. Składając życzenia wręcza się również prezent.
 

Bukiet kwiatów i życzenia

A gdyby tak odejść od tradycyjnie wręczanych Pannie Młodej podczas życzeń i gratulacji kwiatów? Często jest to decyzja, którą Młodzi podejmują jeszcze przed ślubem. Proszą wówczas gości (np. na zaproszeniach ślubnych) o to aby zamiast bukietów podarowali im wraz z życzeniami pieniądze, które przeznaczą np. na wspólny wyjazd, ale nie tylko. Często jako dodatek do ślubnych życzeń zbierana jest karma dla psów i kotów ze schronisk czy środki, które Państwo Młodzi przekażą na wybraną fundację czy Dom Dziecka. To coraz częstsza praktyka, która zawsze cieszy się aprobatą gości weselnych. Jeśli wybierasz się na ślub, spróbuj dowiedzieć się czy Młoda Para nie organizuje właśnie takiej zbiórki.

Piękne chwile

Z pewnością największym prezentem dla Państwa Młodych będzie udane wesele, które każdy będzie wspominać z radością. To najważniejszy dzień w ich życiu - postaraj się wesprzeć Młodą Parę w tej niewątpliwie stresującej sytuacji. Twoja obecność i pomoc będzie dla nich bezcenna. Przede wszystkim, chcąc sprawić radość nowożeńcom... baw się dobrze na ich weselu. Tego z pewnością życzyliby sobie najbardziej.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top