Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl

Najbardziej szalone zdjęcia z albumu ślubnego

Najbardziej szalone zdjęcia z albumu ślubnego
Plener ślubny to wyjątkowy moment. Moment, w którym młodzi pozwalają sobie jednocześnie na zabawę, kreację i szaleństwo. Charakter sesji ślubnej rodzi się z koncepcji i osobowości pary młodej oraz fotografa.

Zdjęcia mają niejako przedstawiać ich wspólne pasje. Dlatego też fotografie plenerowe nie muszą być wykonywane tylko w jednym miejscu. Może być to kilka ciekawych zakątków danego miasta. Najważniejsze, aby wybór był przygotowany odpowiednio wcześnie. Tylko wtedy fotograf może w pełni przygotować się do tej najważniejszej w Waszym życiu sesji zdjęciowej.


Profesjonalna usługa

Fotografie ślubne będą oglądane przez Was i Wasze rodziny przez całe życie. Można do nich powrócić w chwilach zadumy, smutku, szczęścia. Dlatego ważne jest, aby zatrudniony fotograf przelał to wielkie, odwzajemnione uczucie na zdjęcia. Zrobi to tylko profesjonalista. Ktoś, kto posiada doświadczenie w swojej branży. Zatem zanim zdecydujecie się na kogoś takiego, najpierw zapytajcie go o jego dotychczasowe osiągnięcia.


Rumia i wspaniałe miejsca

Młodzi w celu wykonania zdjęć mogą wybrać się do miejsca, które jest uznawane za największą atrakcję Rumii. Mianowicie jest to kaktusiarnia państwa Hinzów. W trzech szklarniach zgromadzono największą w Europie kolekcję kaktusów, agaw i wilczomleczy składającą się z ponad 6,5 tys. różnych gatunków i odmian. Z kolei najstarszym rumskim zabytkiem są ruiny gotyckiego kościoła. Z XV-wiecznej budowli pozostały jedynie mury prezbiterium i ułomki ścian bocznych. To miejsce polecamy szczególnie parom, dla których historia nie jest obcą dziedziną nauki.


Centrum miasta lub na łonie przyrody

Na terenie gminy znajduje się 26 pomników przyrody. Będzie to okazja do zdjęć szczególnie dla jej miłośników. Większość kryją lasy, za Szmeltą znaleźć można liczne głazy narzutowe i oryginalne, splecione drzewa, tzw. Braci Leśnych. Kilka można znaleźć w centrum miasta, przy czym największe drzewo pomnikowe dąb królewski liczący ponad 320 lat. Piękne zdjęcia ślubne wykonać również można w parku nad Zagórską Strugą, gdzie znajduje się 200-letni, piętrowy dworek. To tylko niektóre z ciekawych miejsc tego pięknego miasta. Zapewne wybierzecie sobie z nich to, które będzie najbardziej odpowiadało Waszym zainteresowaniom. Życzymy udanej sesji ślubnej!

Autor: Grzegorz Wieczorek

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top